Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik poziomowania xenonów


Mar3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miesiąc temu kupiłem A4, okazało się że  czujnik poziomowania xenonów nie działa poprawnie. Po szybkim zerknięciu na kanale okazało się, że przy czujniku poziomowania tym z przodu brakuje łącznika (tej metalowej rurki łączącej  wahacz z czujnikiem). Stąd moje pytanie czy może komuś popsuł się ostatnio przedni czujnik poziomowania? Pytam bo jaki jest sens kupować cały czujnik jak tylko brakuje łącznika.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Miesiąc temu kupiłem A4, okazało się że  czujnik poziomowania xenonów nie działa poprawnie. Po szybkim zerknięciu na kanale okazało się, że przy czujniku poziomowania tym z przodu brakuje łącznika (tej metalowej rurki łączącej  wahacz z czujnikiem). Stąd moje pytanie czy może komuś popsuł się ostatnio przedni czujnik poziomowania? Pytam bo jaki jest sens kupować cały czujnik jak tylko brakuje łącznika.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz

Ja wlasnie jestem po wymianie czujnika. Gdy kupilem sprawny to najpierw bez przykrecania wpielem go by sprawdzic czy bede mogl usunac blad przez VCDS. Wisial sobie luzno i podlaczony sprawdzilem i blad sie nie pojawial. Ovzywiscie zeby dzialal poprawnie musi byc podlaczony i przykrecony w swoje miejsce i ta rurka do wahacza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem oczywiscie przyuczenie swiatel przez VCDS


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, tylko że mój czujnik działa poprawnie, nie wyskakuje żaden  błąd i mogę regulować wysokość świateł, ale tylko  ręcznie z kanalu ponieważ po zakupie okazało się że brakuje łącznika (tej rurki) to. Stąd moje pytanie czy ma ktoś czujnik poziomowania popsuty po wymianie w tym modelu, ponieważ chciałem przełożyć tylko tą rurkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piiiikuje.. kupilem czujnik razem z ta rurką a swoj stary rowniez z rurką wywalilem 5 dni temu! Chooolipa zeby wiedzial to za free bym nawet wyslal


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze w smietnik iiii66bb6897891c6b59488eedcfe89e342e.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to daj znac :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ty wymieniałeś czujnik tylny? Bo tylny ma prostą rurkę, a przedni ma chyba lekko przygiętą...  Chociaż z tego może też wykombinowałbym coś :eusathink:Dzięki w ogóle, że poszukałeś starego czujnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienilem przedni. Mozesz sobie ewentualnie odkrecic przedni z drugiej strony i go tak zagiac mniej wiecej. Ogolnie wydaje mi sie , ze musisz przykrecic czujnik do wahacza bo moze przy wiekszych dziurach opadac Ci lampa lub sie podnosic. Bo pewnie ten plastik co wystaje z czujnika ktory jest przykrecany jest luzny u Ciebie? Jak cos daj znac moge Ci go za darmo dac;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plastik co wystaje z czujnika ustawiłem tak żeby światła dobrze świeciły i narazie nic się nie zmieniło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Też mam problem z czujnikiem poziomowania w A4 B8, nr czujnika to 8K0 941 285 P.

Pytanie, kupowaliście ori w ASO czy może kupował ktoś coś takiego: https://pl.aliexpress.com/item/Headlight-Level-Sensor-for-Audi-A4-A5-Level-sensor-headlight-range-control-Xenon-Left-8K0941285P-8K0/32869472363.html?spm=a2g17.10010108.1000016.1.37342dd9VzNN8f&isOrigTitle=true

Cena dość przystępna, ma ktoś jakieś doświadczenie z takim czujnikiem ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy można gdzieś kupić sam drążek do poziomowania ? Bo czujnik mam sprawny tylko drążek urwał się z jabłka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...