Skocz do zawartości
IGNOROWANY

termometr otoczenia czujka jest brak wartosci na wyswietlacz


kred

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie i jak sprawdzic czy wersja a4 ma termometr pokazujacy temperature otoczenia????

zauwazylem ze niektore wersje maja go pomiedzy zegarami u mnie nic sie nie wyswietla.

gdzie i jak go znalesc????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam to na klimatroniku poz. 55 to temperatura zewnętrzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesortowalem forum i ???? znalazlem czujke temp otoczenia

Kopia_1_ZdjA_cie_1_.jpg

(to chyba jest ona ????)

chce znalesc przyczyne braku wyswietlania wartosci na zegarach i jesli to mozliwe naprawe bez potrzeby wizyty u elektryka.

podejrzewam pare opcji -bezpiecznik

- przepalona zarowka zegarow

jak sprawdzic czujke ???? czy jest sprawna i czy wogole dziala ????

czy dochodzi sygnal do zegarow ???? itp

podejrzewam ze nie tylko ja mam taki problem wiec szukam pomocy u znawcow tematu :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz klimatyzacje, ja tez mam ten czujnik ale z tego co wiem to chyba jest on od klimy, trzebaby bylo postudiowac schematy elektryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujka od klimy?? bez schematu sie nie obejdzie albo kogos kto przerabial temat. z tego co wybadalem jest to napewno czujka temp - przewod wchodzi do kostki kolo zbiornika od wspomagania i dalej w strone przedniej szyby (moze nawet do zegarow) czyli jest szansa na to ze to jest term. otoczenia i problem jest z zasilaniem lub wyswietlaczem miedzy zegarami ale tego nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy czujnik temperatury wystepowal zawsze z klima? kolega ma klime w A4 1.6 ale wyswietlacz nic nie pokazuje, jakis mechanik wg kodow wyposazenia powiedzial mu, ze nie bylo fabrycznie czujnika. gdzie dokladnie szukac tego czujnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy czujnik temperatury wystepowal zawsze z klima? kolega ma klime w A4 1.6 ale wyswietlacz nic nie pokazuje, jakis mechanik wg kodow wyposazenia powiedzial mu, ze nie bylo fabrycznie czujnika. gdzie dokladnie szukac tego czujnika?

z tego co ja wiem to zawsze , ale nie zawsze widoczna była temperatura na zegarach ,czujnik temperatury zewnętrznej jest jedynym zabezpieczeniem klimatyzacji przed załączeniem poniżej 5 stopni Celsjusza . :biggrin:

[ Dodano: 16-03-2007, 17:13 ]

gdzie dokladnie szukac tego czujnika?

popatrz u góry w tym temacie masz fotke tego czujnika :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...