Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarna podsufitka Avant lift


hasahad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was

Wpadłem na taki genialny jak dla mnie pomysł, chxe wymień. Podsufitke w A4 b5 avant lift na czarną ale jest problem bo nie ma żadnej na sprzedaż a jak jest to albo z 1200zl albo za 800 i materiał się oklejanie. 

Mój pomysł to obszyc ta podsufitke co mam u siebie teraz, polakierowany rączki i plastiki ale pojawia się problem ze sloneczkami oraz lampki czy lakierowac to też czy może kupić czarne w ASO. Używek napewno nie dostanę.

 

Ktoś ma może jakaś inna propozycje lub coś podusnie do pomysłu?  Może ktoś robił coś takiego? 

Kiedya mój kolega w e39 pomalowal dosłownie wszystkie elementy podsufitki lampki itd efekt był spoko ale już mu nie podswietlalo samych przycisków w podsufitce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rączki i lampki malowałem, ale słoneczniki dorwałem Ori czarne. Nic jak dotąd przez parę lat się nie dzieje. Na lampkach musisz sobie jakoś sprytnie wydrapać emblematy i świecą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie te wydrapanie ? zostaną potem ślady naoewno jakieś. Najlepiej kupić nowe czarne lampki w ASO pewnie cena kolo 300zl za 3szt(przod,srodek i tył) moglbys podesłać jakieś foty jak to wyglada? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny ten pomysł nie jest, bo już od dawien dawna praktykowany na forum, jak dobrze pogrzebiesz to znajdziesz cały poradnik w dziale warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2018 o 22:24, Kowi87 napisał:

Genialny ten pomysł nie jest, bo już od dawien dawna praktykowany na forum, jak dobrze pogrzebiesz to znajdziesz cały poradnik w dziale warsztat.

Szukałem szukałem i nie znalazłem. Może przeoczyłem. Ale nie ważne bo i tak lampki, słoneczka w kolorze czarnym lakierowane będzie niewypał niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...