Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ktoś pomoże ?? Błędy


Adriancabb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam problem z hamulcem ręcznym i AHA, wygląda to tak ze ręczny zaciąga się i zwalnia prawidłowo lecz czasem nie świeci guzik a AHS czasem nie chce działać wyświetla informacje ze AHS jest niedostępne(pasy zapięte,drzwi zamknięte wszystkie warunki spełnione) podłączyłem samochód pod vcds i ukazało sie całkiem sporo błędów i nie da się ich skasować :( mógłby ktoś zerknąć na logi z vcds i podpowiedzieć ? w jednym z błędów mówi ze czujnik abs uszkodzony a całkiem niedawno został wymieniony na nowy.

Log-WAUZZZ8K09A003198-173490km.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adriancabb napisał:

Tak, puszcza sam za każdym razem nie ważne czy świeci przycisk czy nie

Według mnie to może być chociaz nie musi sprawdź styki w sterowniku hamulca znajduje się w bagażniku po prawej stronie w schowku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pelo31 napisał:

Według mnie to może być chociaz nie musi sprawdź styki w sterowniku hamulca znajduje się w bagażniku po prawej stronie w schowku 

Ok dzięki popatrzę tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adriancabb napisał:

Ok dzięki popatrzę tam :)

Bo w błędach masz sterownik hamulca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pelo31 napisał:

Bo w błędach masz sterownik hamulca 

Ok, a co do reszty błędów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adriancabb napisał:

Ok, a co do reszty błędów? 

Nie patrz na wszystkie błędy zrob pierw hamulec ręczny bo jest tak że jak jeden błąd się ujawi to może dość do tego 5 innych tak u mnie też bylo jak zrobiłem hamulec to przy następnym skanie juz nic nie bylo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pelo31 napisał:

Nie patrz na wszystkie błędy zrob pierw hamulec ręczny bo jest tak że jak jeden błąd się ujawi to może dość do tego 5 innych tak u mnie też bylo jak zrobiłem hamulec to przy następnym skanie juz nic nie bylo 

OK rozumiem, czyli przeczyścić styki od sterownika hamulca i wtedy sprawdzić jeszcze raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adriancabb napisał:

OK rozumiem, czyli przeczyścić styki od sterownika hamulca i wtedy sprawdzić jeszcze raz 

Tak dokładnie jak kiedyś miałem b8 to mi mrugalo przy hamulcu wymienilem sterownik na allegro kupilem za 60zl i śmigal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pelo31 napisał:

Tak dokładnie jak kiedyś miałem b8 to mi mrugalo przy hamulcu wymienilem sterownik na allegro kupilem za 60zl i śmigal 

Daj znać czy coś pomogło po czyszczeniu styków jak nie to załatw na podmiane drugi sterownik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pelo31 napisał:

Daj znać czy coś pomogło po czyszczeniu styków jak nie to załatw na podmiane drugi sterownik 

Będe działał w weekend to dam znać :) dzięki za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki problem z hamulcem rozwiązany :wink: problemem okazał sie sterownik po wymianie wróciło wszystko do normy, ale błędów nie mogę skasować chyba problem z kablem spróbuje zainstalować vcds od nowa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2018 o 16:53, Adriancabb napisał:

A nie mówiłem że to sterownik 

Nie patrz na wszystkie błędy zrob pierw hamulec ręczny bo jest tak że jak jeden błąd się ujawi to może dość do tego 5 innych tak u mnie też bylo jak zrobiłem hamulec to przy następnym skanie juz nic nie bylo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pelo31 napisał:

Brawo ja 

Hehe ? diagnostyka na forum bezbłędna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie jeszcze pytanie jak wykręcałem moduł to zauważyłem wiązkę kabli z różową okrągłą wtyczką dosyć sporo tych kabli tam było wiesz może do czego to może być ? Schowane to było z lewej strony za wygłoszeniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...