Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Sztanga kierownicy spalin.


kalina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obejrzałem filmik instruktażowy - tam sztanga dosłownie przeskakuje góra/dół.

U mnie opada szybko ale wciąga ją płynnie do góry, ale nie jest t takie po prostu cyknięcie.

ALE - sprawdzam to ściągając i zakładając wężyk, bo vag niestety nie wchodzi mi w basic settings - ma to wpływ? I jeszcze - na filmiku jest V6.

---------------

Kurcze ale ze mnie analfabeta :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obejrzałem filmk instruktarzowy - tam sztanga dosłownie przeskakuje góra/dół.

Umnie opada szybko ale wciąga ją płynnie do góry, ale nie jest t takie poprostu cyknięcie.

ALE - sprawdzam to ściągając i zakładając wężyk, bo vag niestety nie wchodzi mi w basic settings - ma to wpływ? I jeszcze - na filmiku jest V6.

jezeli nie masz problemów z fura (logi 011,010 nie wskazuja na zacinajace sie zaluzje) to ja bym sie nie przejmowal tym bardziej ze z tego co opisales sztanga pracuje prawidłowo ..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może szukam dziury w du..e. W sumie to mam podejrzenia że trochę mu się osłabło po wymianie rozrządu( robili to niby oświeceni w temacie kątów itp). No i chyba spadł v-max z 220 do 200. Zresztą nie ma co gdybać zrobię dzisiaj logi dynamiczne, wrzucę do "diagnostyka vag". *** Jest jakiś sposób na vejście do basic settings w shareware?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na vejście do basic settings w shareware?? :wink:

nie ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc temat sztangi - metoda pomiarowa pt.ściąganie i zakładanie wężyka jest niemiarodajna. Zrobiłem test w BS , wciąga duużo szybciej. Poprostu nie ma spadków podciśnienia w układzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...