Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotel z Anglika


A4B9

Rekomendowane odpowiedzi

Czy fotel pasażera z angielskiej wersji jest taki sam jak fotel kierowcy z wersji europejskiej? (Czyli obydwa lewe) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Makale napisał:

Tak, pasuje bez problemu.

Dziękuje.

czyli elektryka , uchwyty itd jest 1:1 ? 

 

To dobra wiadomość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Sam mam fotele z anglika. kostki, mocowanie, szyny wszystko to samo.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Makale napisał:

Tak. Sam mam fotele z anglika. kostki, mocowanie, szyny wszystko to samo.

teraz mam fotel z grzaniem ale bez regulacji elektrycznej. Orientujesz się czy wiązka jest fabrycznie przygotowana na fotel z regulacja?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem fotel tylko grzany, teraz mam z pamięcią. W czerwonej kostce masa była. Tylko plus ciągniesz z bezpiecznikiem termicznym. Bezpieczniki termiczne masz przy MCE, plusa bierzezz po prostu z zacisku 30, przy MCE masz kilka miejsc, skad możesz stałego plusa wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Makale napisał:

Sam miałem fotel tylko grzany, teraz mam z pamięcią. W czerwonej kostce masa była. Tylko plus ciągniesz z bezpiecznikiem termicznym. Bezpieczniki termiczne masz przy MCE, plusa bierzezz po prostu z zacisku 30, przy MCE masz kilka miejsc, skad możesz stałego plusa wziąć.

Makale tylko widzę ze Ty masz chyba B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz kurde nie zwróciłem uwagi, że to dział B8. Wybacz. Tutaj nie jestem pewny, ale raczej też powinien pasować na 99% bo ludzie fotele i kanapę z B8 do B6 wkładają i skoro z B8 pasuje do B6, to musi pasować też anglik bo to oznacza, że mocowania są identyczne. Co do wtyczek to zobacz czy wtyczki pod fotelem u Ciebie między kierowcą, a pasażerem są takie same czy różne. Jak takie same to musi pasować. Myślę, że co do elektryki będzie to samo. W najgorszym wypadku jest masę musisz podciągnąć, a to minuta, bo punkt masowy jest przy progu przy słupku A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak jest z tymi fotelami od anglika? Pasują normalnie, czy jakaś rzeźba jest z jakimś czujnikiem? Bo w innym wątku widziałem, jak ludzie pisali o błędzie poduszki spowodowanym przez czujnik, który znajdował się nie w tym siedzeniu, co powinien i tapicer musiał ten czujnik przenieść. Potwierdzi ktoś te informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2020 o 16:01, actu1995 napisał:

I jak jest z tymi fotelami od anglika? Pasują normalnie, czy jakaś rzeźba jest z jakimś czujnikiem? Bo w innym wątku widziałem, jak ludzie pisali o błędzie poduszki spowodowanym przez czujnik, który znajdował się nie w tym siedzeniu, co powinien i tapicer musiał ten czujnik przenieść. Potwierdzi ktoś te informacje?

Ja potwierdzę tak jest jak piszesz. Trzeba czujnik przełożyć. Oprócz tego wszystko pasuje.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MaciekPL napisał:

Ja potwierdzę tak jest jak piszesz. Trzeba czujnik przełożyć. Oprócz tego wszystko pasuje.

Idzie to samemu ogarnąć, masz może jakieś zdjęcia tego czujnika/poradę jak to wykonać, czy tylko jedynie może to tapicer zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...