Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy przy doborze sprężyn Panowie!


Danielde

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Pisalem juz do was dawno temu ale z uwagi na fakt ze zaczelo mi cos stukac coraz mocniej z okolic lewego koła i będzie konieczność grzebania przy zawieszeniu musze skorygowac sprezyny na przodzie. 

Chodzi o to ze wymienil mi mechanik sprezyny na d&d z przodu z rok temu. Auto stoi jak karakan chyba z 7 czy 8 cm między rantem opony a nadkolem. Wymieniłem kiedys tyl ja kayabe i tutaj juz jest dobrze. Przód mimo wszystko nadal za wysoko względem tyłu. 

Błagam was, pomóżcie mi dobrac sprężyny na przód, nie muszą być obnizajace ale takie żeby to auto jakos wygladalo. 

Moj silnik to 1.6 ana. Sedan. Rok 1999 model po lifcie. Jak patrzę po ogłoszeniach to wszedzie jest caly przekrój silników łącznie z ciezszym dieslem. 

Pomozcie :( do kogo zwrócić się o pomoc we właściwym doborze? Dodam ze stuki zaczely sie wlasnie po wymianie sprężyn z przodu a fabrycznie były sprezyny obnizone o 2 cm, bodajze zawieszenie 1BE. Nie zalezy mi na sportowym wygladzie ale normalnym prześwicie z 3, 4 cm. 

Blagam pomocy bo już nie mam sil do tego :(

Edytowane przez Danielde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknij na wlepkę z wyposażeniem tam masz kod zawieszenia jakie powinieneś mieć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Danielde napisał:

To jest wlepka w bagażniku czy pod klapka wlewu paliwa? 

w bagażniku albo w książce serwisowej tez jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2018 o 18:10, OLIVER napisał:

w bagażniku albo w książce serwisowej tez jest ...

Według wlepki to tak jak pisalem 1BE. Jak więc dobrac takie sprezyny? Może ktoś z forum pomoże, może ma do sprzedania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...