Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie do ludzi znających się na drewnie


krg1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.04.2018 o 07:49, audicoman napisał:

Dyskusja jest nie na temat mojej wiedzy, a przebarwienia na deskach. Według Ciebie nadaje się to na opał. Tylko powiedz jakie masz doświadczenie w tym temacie żeby wprowadzać ludzi w błąd? Na oko to stwierdziłeś?

Wy fachowcy :grin:  wypowiadacie się po miesiącu ,pewnie zasięgając wiedzy u wujka kolegi,szefa tartaku w którym pracujecie  albo kogokolwiek  i chcecie błysnąć wiadomościami .TO JEST ŻENADA . Jeśli wiecie co to słowo oznacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, salamon napisał:

Wy fachowcy :grin:  wypowiadacie się po miesiącu ,pewnie zasięgając wiedzy u wujka kolegi,szefa tartaku w którym pracujecie  albo kogokolwiek  i chcecie błysnąć wiadomościami .TO JEST ŻENADA . Jeśli wiecie co to słowo oznacza

może wiesz co znaczy słowo "Żenada" ale na drewnie to już się nie znasz 

pierwszy napisałeś że materiał nadaje się na opał

nawet jakby na drewnie urosła pleśń lub zrobi się cała czarna to można go wykorzystać w inny sposób niż " opał"

Sezonowany materiał ma taki plus że nie "pracuje" tak bardzo jak ten świeżo ścięty i szybko suszony.

W drewnie pracuje ok. 20 lat więc kilka m3 w życiu przerzuciłem ... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, salamon napisał:

.TO JEST ŻENADA . Jeśli wiecie co to słowo oznacza

Żenada to jest w Twoim wykonaniu, bo nie umiesz się przyznać do błędu. Pomyliłeś się z oceną, ok - ale dalsze zapieranie się i odwracanie kota ogonem jest trochę nie na miejscu. Bądź jak prawdziwy facet i weź to na klatę, a nie pie*dzielisz jak baba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, audicoman napisał:

Żenada to jest w Twoim wykonaniu, bo nie umiesz się przyznać do błędu. Pomyliłeś się z oceną, ok - ale dalsze zapieranie się i odwracanie kota ogonem jest trochę nie na miejscu. Bądź jak prawdziwy facet i weź to na klatę, a nie pie*dzielisz jak baba....

Ja do błędu przyznaję się już pierwszym poście wyrażając swoją opinię jako prywatną ,nigdzie nie napisałem że tak jest jak ja to oceniłem i nie może być inaczej .Szanuję ocenę innych i liczę się z nimi tylko nie wiedzieć czemu WY uczepiliście się właśnie mnie i w dodatku po tak długim okresie .Na tym kończę całą dyskusję i więcej nie będę się wypowiadał na temat postów z przed iluś tam miesięcy.Jeśli czujecie Się w jakiś sposób obrażeni przeze mnie to sory ,ale moje wcześniejsze wypowiedzi nie miały na celu nikogo obrażać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...