Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Mam na imię Krzysiek mieszkam 30km od Rzeszowa województwo Podkarpackie. Od niedawna jestem posiadaczem A4b5 1.8t quattro. Chętnie poznam forumowiczów na organizowanych spotach oraz postaram się udzielać na forum.

Pozdrawiam

 

Edytowane przez J_A_N_E_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam na imię Adam i jestem ze śląska. Aktualnie jeżdżę Honda CR-Z ale przymierzam się do kupna a4b8 3.0 tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pasjonatów audi.

Spoiler

Błagam pomóżcie bo zwariuje chciałem wymienić zawieszenie przód kupiłem kąplecik do swojej a4 b6 i zabrałem sie za wymiane. jakież było moje zdziwienie kiedy po wymontowaniu starych wahaczy typu banan okazalo sie że swożeń wahacza ma kształt walca a nie stożka. i teraz fachowcy w sklepach rozkładają rece bo ksiązkowo nie ma innych tylko ze swożniem stożkowym. czy moze ktoś z was zna numery jakieś tych wahaczy ze swożniem w kształcie walca?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 

Mam na imię Daniel, posiadam już moje trzecie z rzędu A4 ( najpierw dwie B5, obecnie B6). Mam pewną wiedzę na temat tych aut, którą chętnię się podzielę, ale mam również nadzieję, że w razie potrzeby uzyskam tez potrzebną mi wiedzę od Was.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam na imię Piotr. Zawód złomiarz. Jestem szczęśliwym posiadaczem "czarnej perły w gazie" wyprodukowanej w 1994r. Przez ostatnie 8 lat pomykałem Golfem 3 1.8 benz, autem które jest tak proste, że nie psuło się nic. Kolega z pracy rok mnie urabiał i w końcu odsprzedałem mu golfika. Znalazłem ekskluzywny egzemplarz Audi, kupiłem i ot jest. Dzięki za to, że mogłem się przywitać. Pozdro :hi:

Edytowane przez Beju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszytkich, jestem Tomasz z wojewodzcywa dolnośląskiego i jestem górnikiem. Posiadam auto audi a4b8 2008r od 3tyg i jeszcze nie za bardzo znam te auto

Spoiler

 

dlatego mam pytanie do grupowiczow 

Błąd P210300 Wysokie napięcie obwodu silnika sterującego siłownikiem przepustnicy

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Bartek jestem z Zabrza, województwo śląskie, Polska. Od października jestem posiadaczem Audi A4 b8 2011 Avant, jest mi bardzo miło że mogę uczestniczyć w fan Clubie A4. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

Mam na imię Michał lat 27, pochodzę z Olsztyna i jakieś 2 tygodnie temu zaczęła się moja przygoda z Audi. Zakupiłem Audi A4 B7 Quattro ze Szwecji po tuningu firmy GDM Performance (około 210km z fabrycznych 163) i banan mi z twarzy nie schodzi :) Radocha z jazdy przednia, tylko te spalanie na poziomie 13l w cyklu mieszanym trochę przytłacza, ale gazować póki co nie zamierzam. Mam nadzieję na znalezienie wielu przydatnych informacji na forum, które pomogą mi odkryć tajemnice mojej bestii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ buszuję od 19 stycznia, ale oficjalnie dopiero dziś witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam.

Forum świetne, mnóstwo merytorycznej wiedzy, ciekawych tematów i pomocnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, mam na imię Marcin i jestem z Wawy. Szukam jakieś w miarę zadbanej b6 w benie do ... zajeżdzenia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

chciałbym się dowiedzieć co warto wgrać do mojego audi a4 b8 2009/2010.Jestem nowy i nigdy się nie bawiłem w takie rzeczy. Pozdrawiam 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. mam na imię Mariusz. Pochodzę z okolic Wołomina. Poszukuje zadbanej b6-stki 3.0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

w audi a4 b6 pali się włącznik od otwierania szyby pasażera cały czas i przy tym rozładowanie akumulator(nowy) w 3 dni pobór prądu przy zamkniętym aucie jakieś 140 mA 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy I zupelnie w nowej marce wczesniej jezdzilem honda civic akutalnie audi a4 b7 1.8 turbo avant pochodze z okolic Włoclawka.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Jestem świeżym użytkownikiem Audi. Wcześniej VW oraz MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...