Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno audi a4 1,9 Tdi


Gość szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę kupić audia a4 do 99 roku , co powinienem wiedzieć o zawieszeniu

Powinieneś wiedzieć , że jest bardz komfortowe.Na naszych drogach czasami lubi się powybijać.Nie ma reguły przy jakim przebiegu.Niektórzy robią 30tys , a niektorzy 150tys i cisza.Teraz na rynku jest mnóstwo zamienników , więc ceny spadły i kompletne zawieszenie kupujesz za 1200zl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupowac do 99 to doluz troche i kup 99 czyli po lifcie. Jest ciut ladniejszy od poprzednika. Ale jesli to ma byc tak, ze masz kupic padlo 99 a w dobrym stanie np. 98 to wybierz 98.

Zawieszenie jest naprawde komfortowe. Ja zrobilem po polskich drogach juz ponad 35 tys i jeszcze nic nie wymienialem Tfu tfu. Sadze ze jeszcze mam oryginalne zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę kupić audia a4 do 99 roku , co powinienem wiedzieć o zawieszeniu

Przed tym jak dowiesz się coś o zawieszeniu powinieneś się przywitać w dziale NEWBIE

Myśle że zawieszenie to teraz żaden problem ceny pospadały. Raczej skupiłbym się na dokładnym sprawdzeniu silnika , turbiny i szukania autka z jak najmniejszym przebiegiem w miare udokumentowanej eksploatacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiśćie nie pada wszystko naraz :lol: . Trzeba wymieniać pojedyńcze elementy. Dużo zamienników, ceny aż tak nie straszą. Dobrze sprawdź pompy, przekładnie, sprężarkę - jak chodzą czy nic nie leci.

Ja dopiero co kupiłem z 99r. Sporo się naszukałem ale się udało znaleźć coś dobrego ale z dużym przebiegiem (260tys), za to w świetnym stanie technicznym. Zakłądam że moga wyjść problemy z turbiną, sprzęgłęm. Mam nadzieje żę przez rok pojeździ bez takich ingerencji.

Jeśli nie ma dokumentacji to licznik jest napewno przekręcony. Ja tam na to nie patrzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie nie bedzie problemem dla ciebie, jak odpowiednio o nie zadbasz to obejdziesz sie bez kosztow. Autko radzilbym kupic z udokumentowanym przebiegiem

sprawdz gdzie i jak mocno bylo robione(bo zawsze gdzies bylo), obejrzyj silnik czy nie drzy przypadkiem i jak zachowuje sie na drodze, posprawdzaj czy szyby i lampy ma orginal z tego samego rocznika(szyby) no i dobra cena tez musi byc

Udanego zakupu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko radzilbym kupic z udokumentowanym przebiegiem,

sprawdz gdzie i jak mocno bylo robione(bo zawsze gdzies bylo)

Dokumenty to w wiekszosci przypadkow lipa. Sam bylem swiadkiem zakupu autka z konca 2002 roku dokladnie z grudnia. Ksiazkowo przebieg 136 tys. na moje oko mial do 200 zrobione, a po sprawdzeniu w kompie mial cos kolo 180. Wiec nie zawsze mozna w to wierzyc.

Sugerujesz, ze wszystkie autka sprowadzone do Polski sa bite?? Chyba zart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie to pikus .... jest duzo tanich zamiennikow wiec doprowadzenie do zadowalajacego stanu nie powinno nadwyrezyc Twoj budzet....

wieksza uwage zwroc na powypadkowosc auta i stan silnika..... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytkie któe widziałęm było po wypadkach, mniejszych lub większych. Mi się udało właściwie bezwypadkowy.
to powinienes zagrac w totka bo widze ze masz farta :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam malowane jedne drzwi ( za kadencji niemca ) 190 tys przebiegu i nic nie stuka nie puka. Zobaczymy jak długo :)

A szukałem 2 tyg. i pojechałem do niemiec :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem od znajomego ktory kupil to autko od prezesa fabryki audi po roku (bo po takim czasie zmienia auta) i reszte zycia jezdzilo u moich bardzo dobrych znajomych :) ktorzy od razu powiedzieli ze przy cofaniu poszarpali tylny zderzak :lol: najwazniejsze zeby autko nie zostawialo 4 sladow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukalem 3 miechy ... i znalazlem stan "lalka" .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie szukalem a4 szukalem diselka mial byc golf ale byla a4 a potrzebowalem autko na gwalt bo do roboty nie mialem czym dojerzdzac

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w ogole nie szukalem auta - tata pojechal wymienic klocki hamulcowe w swoim :D tak bardzo trulem mu dupe o quattro, ze w koncu sam niunke dla mnie znalazl :)

Taka promocjaa była.Kup komplet klocków , a A4 dostajesz gratis :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...