Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A5 Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Norbas napisał(a):

Pięknie wyglada ? 

masz jakiś dystans ? To są rotory 9j et33 ? 

Nie mam żadnego dystansu , z tyłu by się przydał napewno , tak to są Ori 9j et33?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie ma biedy. Nawet nie mailem pojęcia, ze a5 ma tak pojemne nadkola ? myślałem, ze allroad ma sporo miejsca ale patrząc po dannych technicznych wychodzi ze a5 szersze od a4. Zreszta po przesiadce z a4 do a5 mam wrażenie ze mam dalej do tapicerki drzwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Norbas napisał(a):

I tak nie ma biedy. Nawet nie mailem pojęcia, ze a5 ma tak pojemne nadkola ? myślałem, ze allroad ma sporo miejsca ale patrząc po dannych technicznych wychodzi ze a5 szersze od a4. Zreszta po przesiadce z a4 do a5 mam wrażenie ze mam dalej do tapicerki drzwi ?

W A5 jest mega miejsca na koła. ET33 bez dystansu na żywo jest mimo wszystko dość głęboko w środku. Taki igła spas bez przycierek dla 9j to jest ET16 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kamelus_ napisał(a):

W A5 jest mega miejsca na koła. ET33 bez dystansu na żywo jest mimo wszystko dość głęboko w środku. Taki igła spas bez przycierek dla 9j to jest ET16 :kox:

U siebie mam 9,5j z et 22 i tył dalej wyglada jakby chciał jeszcze sporo wyjść ? do et 16 to jeszcze wypadałoby obniżyć auto jak należy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Norbas napisał(a):

U siebie mam 9,5j z et 22 i tył dalej wyglada jakby chciał jeszcze sporo wyjść ? do et 16 to jeszcze wypadałoby obniżyć auto jak należy :)

Ten parametr co podałeś to właściwie jak ET16. 0.5mm różnicy. Więcej nie wiem jakim cudem masz jescze miejsce. Więcej nie upchasz do tej budy tak żeby nie ocierało (przećwiczone) chyba że na jakimś mega naciągu coś by się dało ugrać. A gleba to oczywiście mod obowiązkowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kamelus_ napisał(a):

Ten parametr co podałeś to właściwie jak ET16. 0.5mm różnicy. Więcej nie wiem jakim cudem masz jescze miejsce. Więcej nie upchasz do tej budy tak żeby nie ocierało (przećwiczone) chyba że na jakimś mega naciągu coś by się dało ugrać. A gleba to oczywiście mod obowiązkowy :decayed:


0.3mm teoretycznie. Mam 1BL i oponę 255. Wiec tam nic nie przyciera. Trochę OT się robi wiec nie mam zamiaru więcej śmiecić Matiemu w temacie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po 7 latach w moich rękach auto za niedługo będzie na sprzedaż.  Najpierw mała informacja na klubie . Ewentualnie w późniejszym okresie trafi na otomoto. Zainteresowani proszę o kontakt przez WhatsApp +49 1608103054.

20230722_210727.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 21.02.2024 o 14:19, marcinch001 napisał(a):

Co będzie następne po a5 ?

Chyba zostanę przy A5 , z tym ze model F5

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2024 o 11:20, krzysiek_f napisał(a):

Zostało na forum?

Niestety nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...