Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A5 Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie masz pakietu oświetlenia jak w tym przypadku to masz czerwoną zaślepkę. Normalnie z pakietem oświetlenia masz czerwoną lampkę która świeci tak samo jak w a4 b7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, instruktor83 napisał:

Panowie krótkie pytanko , ponieważ nie mam u siebie pakietu światło w drzwiach , a chce to zrobić u siebie i skonsultowalem się z człowiekiem, który zajmuje się montażem tego i jestem już umówiony na montaż,  zdziwiło mnie tylko jedna rzecz , są dwie lampki na jedną parę drzwi biała u dołu i czerwona z boku , dowiedziałem się, że po montażu biała będzie świecić u dołu,  zaś czerwona to tylko odblask, tak powinno być w oryginale?

U mnie w B8 świeci biała i czerwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja ,dziś dzwoniłem do firmy ,która będzie mi montować pakiet światło w drzwiach , już wszystko sprostowane (male nieporozumienie)montaż będzie w komplecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, instruktor83 napisał:

Racja ,dziś dzwoniłem do firmy ,która będzie mi montować pakiet światło w drzwiach , już wszystko sprostowane (male nieporozumienie)montaż będzie w komplecie?

Gdzie montujesz tutaj w de czy pl? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przyszła do mnie paczka z ori oświetleniem LED, aby obyło się bez ciecia i sztukowania , kupiłem gotowy zestaw .

20181011-174148.jpg

5 minut roboty i oświetlenie na miejscu,

20181011-181710.jpg

20181011-181934.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu lepiej z pakietem drzwi teraz jeszcze jakieś ledy i będzie git. Podświetlenie rejki na plus. Światło bardziej przyjemne i nie  dają tak mocno jak, niektóre ledy. Super ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?dzięki Norbert, Tak się zastanawiałem nad projektorami ori Audi , ale nie jestem do nich w 100% przekonany i do tego jeszcze cena 95 euro za dwie sztuki ?

https://www.audishop-dresden.de/zubehoer/audi-original-led-projektor-audi-ringe-einstiegsbeleuchtung-mit-breitem-stecker.html

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, instruktor83 napisał:

?dzięki Norbert, Tak się zastanawiałem nad projektorami ori Audi , ale nie jestem do nich w 100% przekonany i do tego jeszcze cena 95 euro za dwie sztuki ?

https://www.audishop-dresden.de/zubehoer/audi-original-led-projektor-audi-ringe-einstiegsbeleuchtung-mit-breitem-stecker.html

Te chińczyki też dobrze latają. Kumpel ma założone i tak jak patrzyłem na serię z Q5 to świeciło to tak samo. Chyba nawet w piwnicy mam komplet Chińczyków, kiedyś w jakieś a6 znalazłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu jest problem , bo ja nie wstawiam podróbek do Audi?tak już mam?ale tak Czy siak nie jestem do nich jakoś specjalnie przekonany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, liquid8p napisał:

Mody zawsze cieszą, tablice przyklej na taśmę dwustronną. O wiele lepiej to wygląda niż ramki ;)

Nawet nie tyle na taśmie co są specjalne śruby z lepkami osobiście tak mam na taśmie to może być takie wątpliwe ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaczynam pomału zbierać graty na na wymianę wydechu , interesuje mnie tylko Look S5 , mam do was pytanie odnośnie numeru dokladki do zderzaka od S5? Widzę parę na allegro , ale nie wiem czy od coupe będzie pasować do sportback?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolna sobota ,więc troszkę wnętrze poczyszczone?

20181110-155828.jpg

oraz nowy zakup do wnętrza Lusterko czarne KOMPAS-stan IDEAŁ

IMG-20181020-WA0019.jpg

Fotka lusterka jeszcze autorstwa Piotrka81 od którego kupiłem lusterko:hi:

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...