Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki wskaźnik doładowania turbo oraz temperatury oleju


glb90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, nie jestem pewien czy temat rozpocząłem w odpowiednim wątku, jeśli nie to proszę o przeniesienie. Jak w temacie, zastanawiam się nad kupnem wskaźnika turbo oraz temperatury oleju jednak zupełnie nie wiem na co dokładnie zwrócić uwagę podczas kupna i oczywiście nie chciałbym aby jeden wskaźnik przekroczył wartość 200 zł. Czy do tej ceny jest jakiś warty uwagi wskaźnik? Może ktoś posiada i może polecić?;> Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego forum coś mi się kilka sztuk kojarzy, chłopaki zakładali do swoich aut, przykład.

http://allegro.pl/wskaznik-temperatury-oleju-52mm-addco-czujnik-i7235057529.html

http://allegro.pl/zegar-wskaznik-auto-gauge-temperatura-oleju-kubek-i7079414047.html

To są od temp. oleju a od turbo to nie pomogę :)

 

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź, mówiąc szczerze to właśnie na te dwa wskaźniki patrzyłem i je biorę pod uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam depo 4w1 nieco drozszy bo cos kolo 650zl aczkolwiek temp oleju, cisnienie oleju, boost i wskaznik napiecia aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na fejsa z alledrogo za 30 i do tego darmowy program na fona i można sobie konfigurować dowolne zegary na wyświetlaczu telefonu + diagnostyka silnika. Bez wiercenia, klejenia, ciągnięcia przewodów itd.

Tak to może mniej więcej wyglądać. Można dodać dowolnie skórki wyświetlacza i na to dodać zegary.Screenshot_20180119-115446-1110x540.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to depo 4w1 też patrzyłem i bardzo fajna sprawa, wychodzi jednorazowo duży wydatek ale jakby nie patrzeć ma się 4 parametry pokazane ? tylko w trakcie wyszło mi kupno aluskow i aż tyle pieniędzy nie chce inwestować ?  czy to z allegro to jest jakas aplikacja czy co? Można prosić jakiś link? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2018 o 14:13, glb90 napisał:

Witam serdecznie, nie jestem pewien czy temat rozpocząłem w odpowiednim wątku, jeśli nie to proszę o przeniesienie. Jak w temacie, zastanawiam się nad kupnem wskaźnika turbo oraz temperatury oleju jednak zupełnie nie wiem na co dokładnie zwrócić uwagę podczas kupna i oczywiście nie chciałbym aby jeden wskaźnik przekroczył wartość 200 zł. Czy do tej ceny jest jakiś warty uwagi wskaźnik? Może ktoś posiada i może polecić?;> Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

Na wskaźniku temperatury oleju i doładowania nie ma co oszczędzać dlatego poleciłbym Ci jakieś wskaźniki z silniczkiem krokowym. AutoGauge to dość solidne produkty ze średniej półki, godne polecenia. Seria SM (Stepper Motor) z peakiem to w Twoim wypadku byłby dobry wybór.

Ogólnie poleciłbym Ci wskaźniki STRI, ale to całkiem nie da półka cenowa choć wskaźniki zdecydowanie warte swojej ceny.

Edytowane przez winner4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedź, chyba właśnie zdecyduje się na wskaźniki firmy autogauge, jak wyżej napisane, cena idzie w parze z jakością ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...