Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy drzwiowe S-line


AepCalath

Rekomendowane odpowiedzi

400-500 zł. Ale im mniej tym lepiej.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto poszukać na allegro ostatnio kupiłem za 300zł , wystarczyło pomalować,  2 kompl. od s4 wyrwałem po 400zł do malowania w bdb stanie , tylko trzeba cierpliwie szukać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem w ciemno do Kurowic woj. łódzkie gdzie znajduje się szrot z częściami dla grupy VAG. Udało mi się wyhaczyć listwy od S4 do delikatnych poprawek lakierniczych za 400 zeta. 
Poszukiwania zakończone :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od miesiąca posiadaczem A4 B7 Avant... 

Chciałem zapytać o listwy drzwiowe na tylnych drzwiach. 

Odstają, tak jakby nie pasowały bo nie mogę ich docisnąć.. A nie chce coś zepsuć. 

Jak się je montuje? 

Czy ma ktoś jakiś manual instrukcje? 

Mariusz

IMG_20180530_103339.jpg

Edytowane przez fox700912
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fox700912 napisał:

Jestem od miesiąca posiadaczem A4 B7 Avant... 

Chciałem zapytać o listwy drzwiowe na tylnych drzwiach. 

Odstają, tak jakby nie pasowały bo nie mogę ich docisnąć.. A nie chce coś zepsuć. 

Jak się je montuje? 

Czy ma ktoś jakiś manual instrukcje? 

Mariusz

IMG_20180530_103339.jpg

Ta listwa składa się z 2 części ,które są że sobą zgrzane, wygląda na to że Ci się rozeszły , zdejmij ją i spróbuj zgrzać ,bo zgubisz tę zewnętrzną część i będziesz musiał drugiej listwy szukać , 3 dni temu spawałem koledze taką listwę , zawadził o krawężnik i do połowy się rozeszła , żeby ją zdjąć odkręcasz 2 śrubki na brzegach i wysuwasz do tyłu auta 

Edytowane przez greg2505
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, greg2505 napisał:

Ta listwa składa się z 2 części ,które są że sobą zgrzane, wygląda na to że Ci się rozeszły , zdejmij ją i spróbuj zgrzać ,bo zgubisz tę zewnętrzną część i będziesz musiał drugiej listwy szukać , 3 dni temu spawałem koledze taką listwę , zawadził o krawężnik i do połowy się rozeszła , żeby ją zdjąć odkręcasz 2 śrubki na brzegach i wysuwasz do tyłu auta 

I co teraz??? Wydaje się że jest to nierorbieralne 

 

IMG_20180530_145956.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwa w kilku miejscach jest zgrzana, ja poprawiłem te zgrzewy i się trzyma, ale nie wiem czy u Ciebie puściła na zgrzewach, czy poprostu zardzewiała, jeśli rdza to pewnie ciężko będzie ją uratować, wyczyść ją dobrze od środka i zobacz czy rdza jej nie porozsadzała 

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda że spuchla. Czyli pewnie rdza. 

Ona ma zgrzewy chyba tylko u dołu jak widzę. Czyli musiałbym te zgrzewy rozłączyć, a potem jak to wyczyszcze to na klej chyba. 

 

Edytowane przez fox700912
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgrzewaj  te łączenia i lekko rozłączaj listwę ,to później można z powrotem je zgrzać, ewentualnie dodatkowo na klej do szyb,ale nie wiem czy dasz radę usunąć rdzę ,można by spróbować listwę od b7 rozłączyć i wykorzystać wewnętrzną stronę do twojej listwy,bo zwykła z  b6 jest chyba jednolita ,później sprawdzę bo ma gdzieś zwykłą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...