Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bardzo słaby ręczny


Michał Augustyniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich 

Audi a4b6 2001

Mój problem polega na tym że mam bardzo kiepski ręczny,ale od początku.pewnego czasu zapiekly mi się tłoczki i nie cofały się przy czym spaliły mi tarczę i klocki. Więc wymieniłem u mechanika tarcze,klocki,linki i regenerowal mi zaciski. Teraz jest wszytko ok ręczny nie łapie ale żeby z górki nie zjechał muszę bardzo mocno go pociągnąć. Niby łapie od razy patrząc po ruchu klocków ale nie wiem czemu bierze tak strasznie wysoko w dodatku nie ma szału bo mogę spokojnie jechać na zaciągniętym wysoko. Regulowany był też w środku i nic. 

Macie jakieś pomysły co mu dolega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, a czy czasem linka nie jest za długa (skoro mechanior wymieniał to może pomylił) i nie masz jak już podciągnąć. Generalnie to trzeci ząbek i zaczyna łapać. A może nie wyregulował po wymianie linek  - opis na str 202 sam naprawiam.

Edytowane przez franc8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciski źle zregenerowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Michał Augustyniak napisał:

Regulowany był też w środku i nic

resetowany był mechanizm? po zresetowaniu hamulec powinien na drugim, trzecim ząbku zapadki łapać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest słaby ale wiem że mechanizm regulacji pod pod autem w okolicy lekarka mam zerwany z 1 strony.

Sam patrzyłes na tą regulacje czy tak powiedział mech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przy nim regulowałem w środku tz. nacisneliśmy regulacje, łapa 3x w góre ale nic sie nie zmieniło linki dobre kupiłem lepsze w intercarsie. Wczesniej miałem zapieczony tłoczek i się nie cofał. Obstawiam ze cos z zaciskami jest zle, bo przed zapieczeniem tłoczka nie miałem takich problemów reczny był git a teraz jest strasznie marny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...