Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rns-e


amperek

Rekomendowane odpowiedzi

Serwisuje te navi i wiem co robi spirytus i perfum ,a każdy robi jak chce jak załatwisz laser inaczej będziesz gadał. Widziałem masę załatwionych tak laserów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wiele nie widać zrób dokładniejsze foto. Ale nawet przy tak kiepskim foto widać ze to podróba.

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co gostek mi ptzyśle w zamian Napisałem mu o tym laserze narazie nie wszedł mu SMS czekam na jego reakcje. Jak by co to Tom A4 dam Ci znać  oczywiście jeśli chcesz co z tym całym burdlem zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mocno zajechany laser odczyta ori mapę , a ta jak widać nie jest ori w dodatku jest kiepskiej jakości ori płyta wygląda zupełnie inaczej.  Wpisz ten nr w Google i zobacz co ci wyskoczy. Jaki rok navi tak z ciekawości ?

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8Wbiłem i wyskakuje że to płyta do nowszych wersji aut.Zresztą jak masz chwile to sprawdź sam jesteś bardziej oblatany w tym temacie nr.8PO 919 884 CM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się. Ale ta do rns-a k..A .A tak ładnie wyglądała na ori. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się. Ale ta do rns-a k..A .A tak ładnie wyglądała na ori. 

Oryginalne mapy kosztują niewiele mniej niż Twoja RNS-E. Jak do prowadzisz laser do porządku to i dobrze nagrana płyta Ci długo posłuży.

 

Izopropanol jest na tyle tani, że nie ma sensu kombinować z innymi specyfikami do czyszczenia optyki.

 

Wysłane z mojego Galaxy S9+ przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do gościa -jutro mu wysyłam całość. Mógłbym to ogarnąć sam,ale jak będzie coś z optyką nie tak to gość się wypnie .A tak niech on się buja z tym i może wyciągnie wnioski na przyszłość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do gościa -jutro mu wysyłam całość. Mógłbym to ogarnąć sam,ale jak będzie coś z optyką nie tak to gość się wypnie .A tak niech on się buja z tym i może wyciągnie wnioski na przyszłość. 
A tak z ciekawości to ile Cię wyniosła ta RNS-E?

Wysłane z mojego Galaxy S9+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do ukrycia i kręcenia prosiłem Was o pomoc i jä otrzymałem za co serdecznie dziękuję 1300 zł.wraz z tą nieszczęsną płytą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do ukrycia i kręcenia prosiłem Was o pomoc i jä otrzymałem za co serdecznie dziękuję 1300 zł.wraz z tą nieszczęsną płytą. 
W dziale sprzedam masz oferty sprawdzonych osób z forum, które oferują solidne urządzenia... przynajmniej sprawdzone pod kątem optyki

Wysłane z mojego Galaxy S9+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem czekałem nawet trochę i nic się nie trafiło. W sumie jako sprzęt nie zły wizualnie ok wszystko działa tylko ta pie...na płyta lub optyka ,ale tego juz się nie dowiemy. Gość ma 100 % pozytywów i jak nie chce tego zj...ać to coś zrobi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...