Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieraczki standardowe do wymiany


cin3x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z wycieraczkami, typ standardowy ramion.

Zakupiłem pióra " Negotti " - NIE POLECAM! :/ mam je założone bez żadnych plastikowych adapterów, bezpośrednio włożone w otwory ramienia. 

Zostawiają smuge szeroką akurat na środku. Próbowałem ustawiać i doginać ramiona bez rezultatu. Nie zbierają i skaczą.. 

Chciałbym zakupić cały zestaw ramion i piór AERO. Z modelu audi a4 b7. I tu do Was pytanie czy ktoś ma namiary na sklep żeby zamówić i jaka cena takiego zestawu? Lub ewentualnie może ktoś z forumowiczów posiada do sprzedania? 

Bo na allegro aktualnie ceny są po 460zł i 580zł. A czytałem że kupowaliscie zestawy kompletne po 250zł.

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poszukasz to kupisz do 150zł komplet oryginalnych ramion do b7, oczywiście używki. Ja 3 dni temu kupiłem ori ramiona SWF za 130zł z przesyłką w eleganckim stanie, nawet pióra jeszcze miały, choć trochę skrzypią więc trzeba będzie wyskoczyć jeszcze ze 100zł na dobre piórka:)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze rok temu można było kupić ori zestaw za 250 zł teraz jak mówisz cena poszła do góry o połowę... sam poluję na nowy Ori zestaw, szukaj na zagranicznych stronach typu ebay, amazon choć są też tam cwaniacy którzy mają cały komplet w ofercie a przychodzi co do czego sprzedają osobno pióra wycieraczki oraz śruby i zaślepki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o zamiennikach ramion z allegro do a4 b7? Czy tylko ASO? Używki po 180zl znalazłem:/ nigdzie nie mogę znaleźć ramion w normalnej cenie. W granicach 250-300zl.

A jak to będą używki to może być tak samo jak teraz z moimi,że nie dociskaja i efekt taki sam jak byl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...