Sterownik Airbag polift 8D0959655J
1 1

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Sterownik Airbag polift 8D0959655J

Witam!

Jeśli komuś padł sterownik /sensor airbag w poliftówce (8D0 959 655J, 8D0 959 655M, 8D0 959 655F) to zapraszam! Naprawa 130zł +kw lub mam też sterowniki do natychmiastowej wysyłki 250zł z kw (pobranie). Najczęściej jest to błąd 65535 Internal control module memory error lub crash data. W okresie mrozów często padają - ze względu na spadki napięcia przy uruchamianiu silnika. 

W razie pytań: priv lub 886-380-443

Zapraszam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udzielasz gwarancji na taką naprawę ? jeśli tak to jak długo ? miałem właśnie taki błąd i po przeflashowaniu softu błąd zniknął ale do następnej zimy, Aku był nówka BOSCH.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Gwarancja na 6mcy. No niestety, te sterowniki już tak mają. Czasem zdarzy się to raz na 10lat, czasem raz na rok a czasem nigdy się nie zdarzy. Mam na sprzedaż sterowniki, które do tej pory nie miały takiego błędu - do tej pory co nie znaczy że za miesiąc go nie złapią. Dziwne jest to, że właśnie znam kilka przypadków, że padły na nowych akumulatorach...Możemy się umówić, że w ramach usługi masz jeszcze 1 flashowanie nawet powyżej tych 6mcy - tylko za wysyłkę płacisz.

Edytowane przez bigu888

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 1

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Nowi użytkownicy