Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odblokowanie obrazu na MMI podczas jazdy


tomasm64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W jaki sposób można odblokować obraz na MMI 3G  aby np. oglądać teledyski, film itp podczas jazdy, oczywiście wyłącznie z pozycji pasażera !?

Edytowane przez tomasm64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kabelek VagCanPro i w jego programie odblokowuje się obraz TV podczas jazdy wchodząc tylko w Procedury CAN/Pozostałe i dalej kieruje samo, jak na fotce - bardzo prosto !!!

Bez tytułu.jpg

Ale dzięki dla WRCLaguna za pomoc, gdzie tego trzeba było szukać, tzn., w którym sterowniku , potem już poszło !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kabelek VagCanPro+K od ładnych kilku lat i pomagał mi jeszcze wcześniej przy B 7-ce. Program jest prosty, po polsku i trochę inaczej skonstruowany niż np. VCDS ale ogarnia wszystko.  Tyle o kabelku.

Co do odblokowania obrazu TV to bardzo prosto, tak, jak pisałem: wchodzi się w Procedury CAN-Moduły-Pozostałe-dalej prowadzi już program. Nic się nie koduje, zmienia czy podobne. Trwało to dosłownie 10 sekund i obraz TV do oglądania podczas jazdy odblokowany !!!

Edytowane przez tomasm64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2018 o 14:47, wrclaguna napisał:

 

Siemka pytanko przy okazji kupiłem samochód z włączonym DVD podczas jazdy. Jak je wyłączyć bo na TVN turbo mówili o tym że po kolizji policja lub ubezpieczyciel może sprawdzić w logach czy to oglądanie jest aktywne jak tak to mżna mieć problemy z uzyskaniem AC od ubezpieczyciela. Pytam bo ja z tego nie korzystam a nie chcę się niepotrzebnie tłumaczyć. Znalazłem filmiki na których piszą ze trzeba wprowadzić wartość 255 żeby działało a jaka trzeba wprowadzić żeby powrócić do ustawień fabrycznych?? czyli działanie tylko na postoju. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...