Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy dolne drzwi a4 b5


Brakar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Wiem, że ten temat jest wałkowany już dłuższy czas, lecz mam pytanie co do właśnie niego.
Na alleg.o.pl jest sporo listw i w nawet fajnych cenach lecz zastanawia mnie to, czy po zakupie będą pasowały na te plastikowe zaciski czy zwał jak zwał, czy będę musiał je kleić czymś, dodatkowo czym najlepiej zakonserwować blachę pod nimi na rudzielca i ostatnie pytanie jak przebiega wymiana listw. 
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o listwy dolne drzwi to odkręcasz jedną śrubkę dolnej listwy (od strony zawiasu drzwi) i ciągniesz poziomo w lewo albo prawo (już nie pamiętam). 

Nową listwę normalnie wsadzisz na spinki, które już są w drzwiach. 

U siebie wymieniałem na zamiennik z alledrogo minęły trzy lata i nic się nie dzieje. Zastanawiam się czy nie wymienić pozostałych bo teraz cena za komplet jest śmieszna.

Co do rdzy to sprawdź czy jakieś purchle nie powyskakiwały na drzwiach przy rancie i czy ruda nie grasuje na samym rancie albo od środka przy dolnym rancie drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za odpowiedź i zainteresowanie. 
Mam jeszcze pytanie co do aukcji ponieważ parę ich znalazłem oraz czytałem w poprzednich tematach parę lat temu które listwy ludzie polecają i mam takie oto 'perełki' :
http://allegro.pl/listwa-listwy-drzwi-dolne-dol-audi-a4-b5-95-01-kpl-i6480718263.html?reco_id=3d4d9943-2de0-11e8-a3a0-ecf4bbc5c470&bi_m=reco&bi_c=Product&bi_s=archiwum_allegro&

http://allegro.pl/nowe-listwy-dolne-na-drzwi-audi-a4-b5-lift-4szt-i7091794020.html#thumb/7

Może możesz się wypowiedzieć cokolwiek na ten temat lub polecić jakieś :) 
Pozdrawiam

Edytowane przez Brakar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...