Skocz do zawartości
IGNOROWANY

4 -4,5 mm bieznika - opony letnie


a4avant

Rekomendowane odpowiedzi

A jesli mam Micheliny Pilot Primacy ktore maja ok 4 -4,5 mm bieznika to moge je jeszcze przez ten sezon przejezdzic?

to masz sliki na tor a nie na ulice :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazasz ze 4-4,5 mm to sliki??? To Ty chyba slikow nie widziales. Koncerny oponowe zalecaja wymiane gdy bieznik dojdzie do 3 mm. Wydaje mi sei ze te ok 4,5mm to jeszcze ten sezon dadza rade.Co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazasz ze 4-4,5 mm to sliki??? To Ty chyba slikow nie widziales. Koncerny oponowe zalecaja wymiane gdy bieznik dojdzie do 3 mm. Wydaje mi sei ze te ok 4,5mm to jeszcze ten sezon dadza rade.Co sadzicie?

to zycze ci bezpiecznej jazdy i powodzenia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli mam Micheliny Pilot Primacy ktore maja ok 4 -4,5 mm bieznika to moge je jeszcze przez ten sezon przejezdzic?

Ten sezon jeszcze powinieneś na nch przejeździć.

Ja wczoraj założytłem felgi aluminiowe z oponami Dunlop SP sport 3000A 205/55/16 i jak narazie jestem zadowolony żadnych szumów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4avant, według mnie jeszcze możesz jeździć. Pozwolę sobie mieć inne zdanie niż ICE :wink:

Pisałeś, że preferujesz spokojną jazdę, także sądze że jeszcze pojeździsz. Ale zwróć uwagę, że właściwie zaczyna się sezon na letnie i może długo potrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty na jakich jezdzisz

ICE, masz rację że będzie bezpieczniej jak kupi nowe opony.

Ale czy przy stylu jazdy kolegi a4avant (jazda dziadkowa) to jest sens skoro ma 4,5mm jeszcze mięsa ?

Jeszcze jedno pytanie powinno być zadane : a4avant, jeździsz w mieście głównie, czy trasy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty na jakich jezdzisz

ICE, masz rację że będzie bezpieczniej jak kupi nowe opony.

Ale czy przy stylu jazdy kolegi a4avant (jazda dziadkowa) to jest sens skoro ma 4,5mm jeszcze mięsa ?

Jeszcze jedno pytanie powinno być zadane : a4avant, jeździsz w mieście głównie, czy trasy ?

jak sucho to niema problemu ale na mokrym to tak jak na lodzie a kolega sie pyta wiec zastanawia sie nad kupnem opon , 4-5mm dlamnie to zabójstwo szczególnie na mokrej jezdni pozdrawiam

ps. bez obrazy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko ze bez obrazy.Tez bym wolal nowki z najwyzszej polki ale obecnie nie specjalnie mam na to fundusze.Ale jezeli kategorycznie radzilibyscie zebym wymienil to moze cos wysuplam :rolleyes: Aha a jezdze raczej spokojnie i oszczednie i glownie po miescie.

P.S. Do ICE

Przy Twoich 265 KM to nie dziwie sie ze 4-5mm bieznika to nic:)))Ale ja mam 130.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko ze bez obrazy.Tez bym wolal nowki z najwyzszej polki ale obecnie nie specjalnie mam na to fundusze.Ale jezeli kategorycznie radzilibyscie zebym wymienil to moze cos wysuplam :rolleyes: Aha a jezdze raczej spokojnie i oszczednie i glownie po miescie.

P.S. Do ICE

Przy Twoich 265 KM to nie dziwie sie ze 4-5mm bieznika to nic:)))Ale ja mam 130.

kolego nie muszą byc nowe tylko zdrowe, ale na mokrym to twoje 130 km wywali cie zdrogi jak stracisz panowanie, nieraz dzieki oponom wyszedłem bez szwanku z opresji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie muszą byc nowe tylko zdrowe

oo ! a to jest dobra opcja. a4avant, może skusisz się na używki z większą ilością bieżnika.

Można wyrwać nawet 7mm !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie muszą byc nowe tylko zdrowe

oo ! a to jest dobra opcja. a4avant, może skusisz się na używki z większą ilością bieżnika.

Można wyrwać nawet 7mm !

dokładnie tak za mniejsza kase a jakość :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z icemankoszalin kup jakies uzywki ..moc tu nie ma znaczenia.. jak sie rozbujasz do jakiejs predkosci ..i poczujesz w zakrecie jak toba zamiata to wtedy nie bedziesz mial mozliwosci zmiany opon.. albo jeździj jak moi koledzy w BMW .. lato samochodem a zima PKS'em :lol::lol: ale w twoim przypadko to będzie sucho-mokro ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...