Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka silnika a koszt ubezpieczenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy pisze to w odpowiednim dziale ale że nie znalazłem żadnego gdzie mógłbym poruszyć ten temat to zapytam tutaj. Od razu przepraszam jeśli pojawił się już taki temat ale sam nie znalazłem. Jeśli ktoś ma linka do podobnego wątku to proszę o podzielenie się porcją informacji :) A teraz do rzeczy. Mam zamiar zakupić B5 w Quattro. W pobliżu nie ma Auta z satysfakcjonującą mnie jednostką silnikową. Pomyślałem, że może zakupie Audi z jakimś silnikiem 2.4 lub 2.8 i zrobię swapa. Interesuje mnie 1.8t ponieważ nie wydołam na ubezpieczenie przy takim silniku jak 2.8. I teraz kluczowe pytanie, co mam zrobić już po wykonanym swapie żeby jednak płacić ubezpieczenie jak na 1.8 a nie jak za 2.8/2.4 itd ... Szczerze dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządek w papierach czyli wydział komunikacji.

Wcześniej oczywiście badanie diagnostyczne.

Potem do ubezpieczalni i masz taniej.

Choć nie koniecznie bo nie tylko pojemność silnika się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile drożej wychodzi Cię ubezpieczenie na taki silnik powyżej 2 litrów że rozważasz taka opcje? Rozumiem z 2.4 na 2.7tt to Ok ale na 1.8t to raczej bezsensu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pytałeś jaka różnica?U mnie między BEX a ASN przy maks zniżkach to 150 zł raptem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej wykupić ubezpieczenie niż walić kupę kasy na swapa a auto i tak po 2-3 latach pójdzie do żyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...