Skocz do zawartości
IGNOROWANY

spreżyny eibach sportline a h&r


maryn_08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie sprężyn posiadam teraz amorki s line oraz eibach sportline dodam ze auto to a4 b6 i jak dla mnie przód usiadł trochę za nisko i tutaj moje pytanie mogę kupić sprężyny h&r kategorie wagowe na kielichu są takie same jak moje. Oznaczenie sprężyn to H&R Z/A 29368-1 VA (F) mógł mi by ktoś powiedzieć ile te sprężyny obniżają bo nie mogę nigdzie wyszukać i czy charakterystyka sztywności itd jest podobna ze sportline ? ;) prosił bym o opinie użytkowników i nie tylko oczywiście

Edytowane przez maryn_08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta. Musze zmienic springi. Mam zawias 1bv i chcialbym zeby po wymianie sprezyn twardosc zawieszenia byla jak najblizej do oryginalu. Co wybrac. Eibach pro kit czy h&r ? A moze eibach sportline? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał na sprzedaż eibach sportline jak zmienię u siebie fajnie się na tym jeździ lecz jak dla mnie trochę za nisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maryn_08 napisał:

Będę miał na sprzedaż eibach sportline jak zmienię u siebie fajnie się na tym jeździ lecz jak dla mnie trochę za nisko

Pokaz jak siadło u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2018 o 11:41, Artur Woźniak napisał:

Odgrzewam kotleta. Musze zmienic springi. Mam zawias 1bv i chcialbym zeby po wymianie sprezyn twardosc zawieszenia byla jak najblizej do oryginalu. Co wybrac. Eibach pro kit czy h&r ? A moze eibach sportline? 

Jak chcesz twardo bierz h&r jak chcesz większy komfort niż na BV bierz Eibach. Kupuj sprężyny pod kategorie wagowe jakie masz aktualnie w aucie. Wtedy osiągniesz zamierzoną wysokośc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...