Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina 2018 podziękowania.


walada1987

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do podziękowań, impreza na najwyższym poziomie, gratulacje dla organizatorów za włożony trud w dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, byłem pierwszy raz i napewno nie ostatni. Bardzo miło było poznać klubowiczów. Piękna pogoda, piękne widoki. Darek daj numer konta to puszczę zaliczkę na przyszły rok ;)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy znani i nowo poznani wielkie DZIĘKI za mega atmosferę, mnóstwo śmiechu, zdarte gardło, dyskusje po nocach, tańce i fantastyczną organizację. Do zobaczenia za rok... aż za rok :doh:

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi pozostaje jedynie żałować, że tym razem nie dane było mi dotrzeć do Bukowiny...

Cóż, czasami tak bywa, tak musiało być.

 

Pozdrowienia dla organizatorów i uczestników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapki z głów przed organizatorami! :hi:Wiedziałem, że będzie dobrze, ale nie spodziewałem się, że aż tak! Obowiązkowo za rok trzeba być, @Hugo możesz zapisywać mnie na listę tak jak już mówiłem :decayed: Może uda się ściągnąć więcej osób z lubelskiej - na spotach będziemy nad chłopakami pracować :naughty:

Zdecydowanie za szybko minął ten weekend.. 

Dzięki i do zobaczenia za rok! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy pierwszy raz i wrażenia niesamowite. Przepraszam kolegów za brak obecności na turnieju piłki ale to był błąd nowicjusza (za bardzo zaszalałem w piątkowy wieczór :lol:). Za rok obecność obowiązkowa no i mam nadzieję tym razem pograć :grin:. Szacun za organizację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku było super ! Dziękuje wszystkim.

Widzimy się za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za super weekend. Byłem po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Wielkie ukłony w stronę organizatorów.

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Młody_drog napisał:

4. Zostałem wyproszony z sobotniej imprezy bo organizatorowi @jarkonie spodobała się moja odzież 

Ciesz się że trafiłeś na mnie a nie na Themona... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownież dołączamy sie z Ewą i Lenką do podziękowań dla organizatorów. Jak zwykle wszystko było na najwyższym poziomie... Jedynie co to półki brakuje w kuchni na kubki ;)
01431444cecd8142c48745946b2e9597.jpg

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wyśmienitą zabawę, w przyszłym roku postaramy się być w 3-kę. Majki My też mamy problem z pomieszczeniem kubków, już innych z resztą nie mam :) tylko same zlotowe :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MAJKI napisał:

Rownież dołączamy sie z Ewą i Lenką do podziękowań dla organizatorów. Jak zwykle wszystko było na najwyższym poziomie... Jedynie co to półki brakuje w kuchni na kubki ;)
01431444cecd8142c48745946b2e9597.jpg

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
 

Dobra kolekcja :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot jak zawsze pyszny dzięki naszym przewspaniałym organizatorom !!  

Jedyny minus to kilkukrotny , chwilowy brak prądu podczas piątkowego meczu i fryzura Hugona

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, moskal napisał:

Jedyny minus to kilkukrotny , chwilowy brak prądu podczas piątkowego meczu i fryzura Hugona

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać i musiałem wykręcić Wam korki :grin: Co do fryzury to coś wymyślę :afro:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również cała rodzinka dziękuje za extra zabawę. Ogromne podziękowania dla organizatorów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również od mnie i moich towarzyszy wielkie podziękowania dla organizatorów,za zlot i zabawę.Do zobaczenia za rok:decayed::hi::hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fajny weekend! Dzięki dla organizerów, było jak zwykle :kox::kox::kox::kox::kox:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za super weekend i spotkanie w tym najbliższym gronie fanatyków fanatyczek i pasjonatów Audi :good:

Oby do następnego wypadu za rok :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za super weekend i spotkanie w tym najbliższym gronie fanatyków fanatyczek i pasjonatów Audi :good:
Oby do następnego wypadu za rok :hi:
Tylko następnego roku pij więcej :D [emoji14] jak ja nie mogłem toś cwaniak przeszedł :D

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, walada1987 napisał:

Tylko następnego roku pij więcej :Demoji14.png jak ja nie mogłem toś cwaniak przeszedł :D

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
 

O to to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...