Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie ambiente podsufitki jak wygląda


MarcinL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Ma ktoś może zdjęcie jak wygląda podświetlenie z tej lampki? Zastanawiam się czy warto wydawać 80zł na takie coś, a w google nigdzie nie mogę znaleźć efektu podświetlenia. Są jedynie zdjęcia jak świecą dziurki.

 

5a0ea432bdb1b_DSC_0043(Copy).JPG.8c47b0b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydawaj 80 zł bo to przecież w h..j pieniędzy ,a tak w ogóle to jest wiele zdjęć na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 80 zl to powazna sprawa - raczej bym odpuscil , zdjec na googlach tez malo jakies pare tys...

222c81as-960.jpg

5d9a27u-960.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście czytali ze zrozumieniem, to byście wiedzieli o jakie zdjęcie mi chodzi.

A z ceny nie ma co się śmiać, bo np. jak efekt by mnie nie zadowolił, to wolałbym kupić za te 100zł wycieraczkę z Q5. Nie pracuję za granicą i nie zarabiam 2000 euro miesięcznie. Wolę wydawać kasę rozsądnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do pytania, jak to wygląda w nocy? Miałem takie podświetlenie w golfie V, w a4 nie mam ale szukam i pytanie czy dobrze oświetla drążek itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te diody dają lekką czerwona poświatę na lewarek i popielniczkę, jak bardzo chcecie to mogę iść do auta i zrobić wam fotkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taniej będzie kupić same diody i wywiercić otworki w lampce, jest tam wyznaczone do tego miejsce, sam tak zrobiłem i wygląda jak ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2018 o 22:19, YoGi1984 napisał:

Te diody dają lekką czerwona poświatę na lewarek i popielniczkę, jak bardzo chcecie to mogę iść do auta i zrobić wam fotkę:)

Jakbyś mógł to zrób bo chyba bym sobie takie coś zamontował bo mam te lampke ale nie swiecą mi te diody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba z 60 parę z przesyłką zapłaciłem i mikrofonem bluetooth. Mogę cyknąć wieczorem jak to świeci pod różnym kątem. Teraz jest zbyt jasno, za dnia tego nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2018 o 22:19, YoGi1984 napisał:

Te diody dają lekką czerwona poświatę na lewarek i popielniczkę, jak bardzo chcecie to mogę iść do auta i zrobić wam fotkę:)

Mam ori ambiente i jest to super  ?

do tego stopnia fajne że na tyle tże chciałem ,więc sobie zamontowałem 

b60bb8381a8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sry ot

Edytowane przez Raamboo
asdf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jacek70 napisał:

Mam ori ambiente i jest to super  ?

do tego stopnia fajne że na tyle tże chciałem ,więc sobie zamontowałem 

b60bb8381a8a.jpg

Rezałeś na oryginalnych diodach (tzn z tym czarnym plastikiem) czy dokładałeś pojedyncze diody?

 

Pytam, bo diody w tym plastiku są trochę schowane i przez to się tak mocno nie rozpraszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Raamboo napisał:

Rezałeś na oryginalnych diodach (tzn z tym czarnym plastikiem)

Tak robiłem na ori ( z czarnym plastikiem ) trochę musiałem go podciąć  aby się zmieścił.

Robiłem tak jak tu ⤵

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.auditeam.pl/forum/topic/1817-lampka-ambiente-z-ty%C5%82u/&ved=0ahUKEwiZh_qs8JbbAhWlxaYKHbF8AUAQFgglMAA&usg=AOvVaw1f_75kF7ZH2oTaeRYC2zyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, dokładnie tak właśnie też świeci i u mnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2018 o 15:10, jacek70 napisał:

Mozesz podac numer czesci tego czarnego plastiku lub namiar gdzie go ewentualnie zdobyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...