Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Hałas przy przyśpieszaniu


tipmaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę o pomoc. Może zacznę od początku [emoji3] przy "ostrym" wymijaniu 4, 5 bieg ponad 3 tys obrotów i wrzuciłem 6 i wsyztsko było ok. Jadąc dalej na 6 biegu prędkość 140km/h wsyztsko ok, gdy nagle chciałem przyśpieszyć od silnika wydobywal się głośny hałas, bardzo głośno. To ani stuki ani dzwonienie ... Zauważyłem że to się dzieje powyżej 2 tys obrotów i przy nagłym dodaniu gazy do podłogi. Chciałem nagrać filmik ale po zjechaniu na parking i zobaczaniu co pod maską, nic nie zauważyłem. I dalsza jazda 50km przebiegła bez problemu, zero halasu, nic...

 

Może ktoś miał taki problem coś podobnego, co mogę sam sprawdzić. Wszelkie sugestie mile widziane!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź tłumik czy nie jest dziurawy i łącznik rur wydechowych w okolicy przednich drzwi może tam gdzieś spaliny przepuszcza, skoro nic nie wywaliło na liczniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to powinno być ciągle, a raz jest raz nie ma :/ Tak samo na "luzie" jak dodaje gazu też normalnie silnik chodzi.

Ale jutro postaram się to sprawdzić [emoji4]

 

Dodam jeszcze że hałas zauważalnie dobrze słyszalny jest na 5-6 biegu prędkość powyżej 120km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u dało mi się nagrac jak to wali podczas dodawaniu gazu. Może nie tak jak chciałem ale coś słychać [emoji3]
http://www93.zippyshare.com/v/y7HuHMVW/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2018 o 00:47, tipmaniak napisał:

Panowie u dało mi się nagrac jak to wali podczas dodawaniu gazu. Może nie tak jak chciałem ale coś słychać emoji3.png
http://www93.zippyshare.com/v/y7HuHMVW/file.html

nie można odtworzyć filmu/dźwięku zapodaj jeszcze raz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...