Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 tylne lampy neon


mario0404

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Potrzebuje kody lamp tylnych led neon do audi a4b8lift 2013r.auto sprowadzone z USA lampy przerobione na eu

nr modułu komfortu

8k0907064gl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj Vag Can Pro. W funkcjach prowadzonych znajdziesz zmiana lamp z USA na EU. Jak będziesz to robił to koniecznie zamknij klapę bagażnika.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, ale nie posiadam takiego sprzetu dzisiaj kolega łaczył sie z modułem komfortu przes vcsd ale kody sciagniete z netu okazaly sie nieprawidłowe, znasz moze kogos w kuj pom kto by to ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem 2 dni temu przejście z lamp tylnych żarówkowych na neon/led. Zmieniałem kodowanie. Odezwij się na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiem ze temat był przewijany kilka razy dotyczacy instalacji i programowania lamp tylnych ale nie umiem wziaż znaleść odpowoedzi na pytanie.

Otóż zakupiłem do mojego A4 tyle lampy z neonem z tego co sie zorientowałem prawdopodobie zakupienie lub wykonanie adapterow powinno zalatwić sprawę. 

Lecz z lamp zewnetrznych wyprowadzone są dwie małe kostki z kabelkami czerwony czarny wiec teraz pytanie do czego służą i czy wg sa potrzebne i wystarcza tylko zwyczajne adaptery. 

Pozdrawiam z góry dziekuje za informacje :)

20180326_160602.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaptery nie załatwią sprawy, do tych właśnie małych kostek trzeba przeciągnąć po 1 dodatkowym przewodzie z tego co się orientuję. Dokładnych informacji nie znam, ale tak jak pisałem trzeba przeciągnąć po dodatkowym przewodzie + oczywiście kodowanie, żeby lampy działały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie to wiem mam speca co to ogarnie :) ale te przewody dziwne mi sie wydaja 2x plus i minus. I dodam ze jest taka kostka z ktorej wychodzi zolty czarny i do niej tez pasuja. Moze widac na zdjeciu

Edytowane przez AdamR
Przepraszam. Czarny i czerowmy wychodzi z tej kostki i jest polaczomy z zotym i czrnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
Potrzebuje kody lamp tylnych led neon do audi a4b8lift 2013r.auto sprowadzone z USA lampy przerobione na eu
nr modułu komfortu
8k0907064gl
 
Witam
Czy już zrobiłeś Lampy


Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...