Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kradzież wkładów fotochrom a AC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ukradli mi dwa wkłady fotochrom do Audi A4 B8 Lift, parking bez kamer we Wrocławiu. Wezwałem policje, spisali i pojechali wspominając o wniesieniu zawiadomienia. Na auto mam pełne AC. Opłaca się to zgłaszać czy szkoda zniżek? Dodam że fotochromu nie było w fabrycznym wyposażeniu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zgłaszałeś przy zawieraniu ubezpieczenia o dodatkowym wyposażeniu (fotochromy)?

To, czy się opłaca, to musisz zdecydować sam. Sprawdź w polisie czy nie masz udziału własnego, po ile są takie wkłady. Mi się wydaje, że nie warto zgłaszać z AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie miales zgloszonych do ubezpieczyciela to nic nie dostaniesz. Ubezpieczenie sluzy do odtworzenia sprzed zajscia, nie do ulepszania auta. Przerabialem to przy szybie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem lustra z s4 polift na full. Kiedyś koleś sciął zakręt i stukliśmy się lusterkami. Niestety zanim zawróciłem itd już go nie dogoniłem. Zgłosiłem szkode gość przyjechał szukał po wkładzie nr kodu ale nie zgadzało mu się z VIN. Powiedzialem ze to sa lusterka z polifta poszukal znalazl nr i bez problemu wycenil 1700zł za dwa dni kase mialem na koncie. a lusterko kupilem cale nowe za.... grosze :) Ergo Hestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam , cena używek będzie o wiele tańsza niz zwyżka za AC.  A jak nie przedstawisz faktury i tak nie wypłaca w 100% tylko amortyzacje dodadzą .

We wrocku to chyba juz każdy wie, ja tez tam straciłem. Dlatego teraz tylko na strzeżonym parkuje jak tam jestem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gibons napisał:

Ja miałem lustra z s4 polift na full. Kiedyś koleś sciął zakręt i stukliśmy się lusterkami. Niestety zanim zawróciłem itd już go nie dogoniłem. Zgłosiłem szkode gość przyjechał szukał po wkładzie nr kodu ale nie zgadzało mu się z VIN. Powiedzialem ze to sa lusterka z polifta poszukal znalazl nr i bez problemu wycenil 1700zł za dwa dni kase mialem na koncie. a lusterko kupilem cale nowe za.... grosze :) Ergo Hestia

I tak właśnie by to musiało wyglądać. Potrzebowałbym numery wkładów fotochrom grzanych do lifta i nr obudowy lusterka prawego S4 lift. Podesłałbym im od razu numery części do wyceny, mniej roboty będą mieli :grin:

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Tobie zwinęli oba wkłady, więc jak udowodnisz, że miałeś fotochrom? No chyba, że przy zawieraniu ubezpieczenia podałeś dodatkowe wyposażenie, ale o tym nic nie piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...