Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak kierunkowskazów na klapie bagażnika


kamilch-1984

Rekomendowane odpowiedzi

Bin85 a jaki jest komunikat o błędzie przy oświetleniu tablicy rejestracyjnej ? Przed wymianą modułu komfortu, zmieniłem oświetlenie na ledowe ale wtedy problemu nie miałem. . Może po zmianie .... hmm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zmieniałem na ledowa ale nawet nie musiałem rezystorów dawać bo błędu nie było, jad dobrze pamiętam to komunikat dopiero pojawia się jak obie żarówki się spalą.

i wtedy wyskakuje "licence plate lamp" czy coś podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, bin85 napisał:

Też zmieniałem na ledowa ale nawet nie musiałem rezystorów dawać bo błędu nie było, jad dobrze pamiętam to komunikat dopiero pojawia się jak obie żarówki się spalą.

i wtedy wyskakuje "licence plate lamp" czy coś podobnego

Buuuu :) A miałem cichą malutką  nadzieję :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bin85 mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę. Możesz nagrać filmik z tylnimi światami  roli głównej?  Chciałbym zobaczyć czy świecą u mnie te części lampy, które powinny. 

No i przesłać na emalia

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,tak na przyszłość. Znalazłem magica,niestety dopiero aż w Gnieźnie,który powiedział mi dlaczego przy pierwszym wciśnięciu pedału hamulca,świecą mi się światła stopu na klapie bagażnika,a przy drugim już nie. Odpowiedź jest prosta :P Za słaby moduł to tych lamp. Ja kupiłem moduł z końcówką AQ ,a powinienem mieć przynajmniej CQ. stwierdził że da radę to obejść,ale jak to każdy magic ma swoje tajemnice :) Więc zostaje mi kupić nowy moduł,lub wycieczka do Gniezna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kamilch-1984 napisał:

Dobra,tak na przyszłość. Znalazłem magica,niestety dopiero aż w Gnieźnie,który powiedział mi dlaczego przy pierwszym wciśnięciu pedału hamulca,świecą mi się światła stopu na klapie bagażnika,a przy drugim już nie. Odpowiedź jest prosta :P Za słaby moduł to tych lamp. Ja kupiłem moduł z końcówką AQ ,a powinienem mieć przynajmniej CQ. stwierdził że da radę to obejść,ale jak to każdy magic ma swoje tajemnice :) Więc zostaje mi kupić nowy moduł,lub wycieczka do Gniezna :P

Za słaby moduł ?.... dobre 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Love-AUDI napisał:

Za słaby moduł ?.... dobre 

Niby to ma sens.. Przy pierwszym wciśnięciu pedału hamulca świecą wszystkie cztery pola. Za drugim razem już tylko dwa i komunikat na desce. Sądzisz że nie chodzi o moduł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Love-AUDI napisał:

nie , na tym midule da się nawet neony zakodować

Zgadza się. Pod warunkiem że wie się jak to zrobić. Powiedział mi też że da rady na tym module ustawić światła.  Dlatego mam dwa wyjścia.  Cisnąć do Gniezna lub kupić moduł z odpowiednim oznaczeniem. Klapa bagażnika działa  bez żadnego problemu. Tylko te światła mnie męczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu masz źle zakodowany sterownik , a dokładniej kodowanie lamp

sprawdz PW

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2018 o 18:18, Love-AUDI napisał:

po prostu masz źle zakodowany sterownik , a dokładniej kodowanie lamp

sprawdz PW

Wycieczka udana :) Dziękuję kolego (LOVE-Audi) za pomoc w ogarnięciu lamp :) W końcu mam spokój ducha:) Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bin85 napisał:

To może pochwalicie się jak to w końcu zakodować ?

Siema,siema bin85 :) Powiem Ci,że  ten problem, który  powstały u mnie nie było szans na naprawienie żadnym vcds-em :/,a to dlatego,że miałem nie aktywny jeden kanał odpowiadający za światło stopu w tej lampie.Więc mogłem kombinować z tymi wartościami w kanałach  
- 181 
- 195
- 196
- 197
- 198  do usranej śmierci ?

Z kolegą "Love-audi" na odległość,przeprowadziliśmy szereg kombinacji i w rezultacie tylko w jednej lampie nie było światła stopu. 

Oczywiście Twoja pomoc z przepisywaniem wartości w kanałach że starego modułu jest jak najbardziej trafna :) . Problem leżał gdzie indziej i do tego potrzebny jest odpowiednie program ? . Dobrze mówię kolego LOVE-Audi?  

20180829_075300.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...