Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek


Gość vinc

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnich mrozach padł centralny zamek :( . Podłączyłem pod Vaga i nic niewykazało. A zamek jak niedziałał tak niedziała. Od czego zacząć szukanie usterki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładam że bezpiecznik sprawdzony, sprawdzałeś czy działa (nie działa) ze wszystkich zamków(drzwi,kalpa), alarm masz w aucie??, sprawdz pompe centralnego, znajduje sie w bagażniku w prawym nadkolu,wiec ściądgnij tapicerke i we wnece błotkia powina być pompa, zobacz czy nie jest zalana, z tego co pamiętam powiny być dwie wtyczki, jedna z przewodami zasilającymi (grube przewody) druga z przewodami sterującymi, sprawdz czy jest zasilanie, dajk znać czy coś zauważyłeś, może uda sie coś pomóc, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał Dark79 pierw trzeba sprawdzić czy dochodzi zasilanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Bezpieczniki sprawdzone. Nie działa z żadnego zamka. Mam tylko immo fabryczny. Jutro z rana zajrzę do bagażnika.

[ Dodano: 2006-02-20, 21:37 ]

Kamillwytrzymałem i jeszcze dziś byłem w garażu. już wszystko OK :D . Uszkodzona była kostka zasilająca.

Koleżanki i koledzy słuchajcie innych koleżanek i kolegów a Wasze autka będą TIP-TOP.

Dzięki.

[ Dodano: 2006-02-20, 21:40 ]

Coś chyba schrzaniłem przy pisaniu. miało być NIE a wyszło Kamill. Też pięknie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba schrzaniłem przy pisaniu. miało być NIE a wyszło Kamill. Też pięknie. Very Happy

mam nadziej że Kamil to nie twoja dziewczyna :) oczywiście żart, dobrze że sie udało naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...