Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem z żywicą na lakierze


_siwy_

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies czas temu nakapało mi cos z drzew pod firmą. Jak wczoraj to ruszyłem, zeszło ale na lakierze pozostały takie zielonkawe, twarde placki i nijak nie da się tego usunać. Wygląda jakby to już w lakier wlazło. Przy okazji czyszczenia niezle sobie porysowałem lakier wokół tych plam i czeka mnie polerka. Jak mieliście taki problem to podzielcie się jakimiś sposobami poradzenia sobie z takim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze takie placki zmywa się denaturatem ale lepszy jest spirytus od naszych braci ze wschodu na stadionie 1litr kosztuje 8zł (tańszy niż deneturacik i ładniejszy ma zapach)

Ale uważaj to nielegalne!!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze takie placki zmywa się denaturatem ale lepszy jest spirytus od naszych braci ze wschodu na stadionie 1litr kosztuje 8zł (tańszy niż deneturacik i ładniejszy ma zapach)

Ale uważaj to nielegalne!!!! :mrgreen:

Ja sobie dalem rady pasta TEMPO ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pozostaje przy CIFie CREAM (żółta butelka ;))

Nie polecam cifu moze ci uszkodzic lakier bezbarwny uzyj lepiej pasty tempo lub podrzuc autko na polerke :mrgreen:

no cif może zniszczyć, ale cif cream lemon poważnie jest super, sam czyściłem i nie zniszczyłem lakieru!! zapraszam na spot to zademonstruje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze temat jest stary ale dowiedzialem sie calkiem sprytnego sposobu na pozbycie sie zywicy :D otoz bylem w chorwacji i postawilem autko pod drzewem po wichurze mialem cale autko w zywicy i stary chorwat przyniosl mi olej taki jadalny :P troche trzeba trzec ale schodzi to i lakier nie cierpi przy tym :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł, wleźta na stronkę RAKLA.PL i poszukajcie płynu do odtłuszczania aut przed wyklejaniem folią, usuwa smołę, żywicę i inne świństwa nie niszcząc lakieru. i cena spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...