Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujniki parkowania nie chodzą po


Adrian 1992

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem jak włożę wsteczny piknie coś ale jak dojeżdżam do czegoś nic nie pika itp chyba tylnie czujniki nie chodzą nie wiem dokładnie jak to ma być bo auto kupiłem przed wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłeś już parę tematów a nawet nie uzupełniłeś profilu-jest dużo a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jak włożę wsteczny piknie coś ale jak dojeżdżam do czegoś nic nie pika itp chyba tylnie czujniki nie chodzą nie wiem dokładnie jak to ma być bo auto kupiłem przed wczoraj

Jeżeli piknie raz i cisza to masz uszkodzony któryś czujnik. Na zapłonie włącz wsteczny i przyłóż ucho do każdego z czujników. Jeżeli będziesz słyszał delikatne cykanie to czujnik Ok, jeżeli będzie cisza to czujnik do wymiany

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przy wrzuceniu wstecznego piszczy długo i potem przestaje i nie działa pdc to najprawdopodobniej jeden z czujników jest uszkodzony tak jak kolega wyżej napisał na zapłonie wrzuć wsteczny i idź do tylu przyłóż do każdego czujnika ucho powinny cykać jak nie to będziesz wiedział który jest uszkodzony i trzeba je wymienić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, brygadzista napisał:

Jeżeli przy wrzuceniu wstecznego piszczy długo i potem przestaje i nie działa pdc to najprawdopodobniej jeden z czujników jest uszkodzony tak jak kolega wyżej napisał na zapłonie wrzuć wsteczny i idź do tylu przyłóż do każdego czujnika ucho powinny cykać jak nie to będziesz wiedział który jest uszkodzony i trzeba je wymienić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sprawdzałem przykładałem ucho 3 na 4 tak jakoś cykają dziwnie ale jak dojeżdżam do czegoś nic nie piszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem przykładałem ucho 3 na 4 tak jakoś cykają dziwnie ale jak dojeżdżam do czegoś nic nie piszczy
Jeżeli masz chociaż jeden uszkodzony czujnik to już nie beda Ci działać czujniki parkowania. Ten co nie cyka wymień i będzie wszystko wtedy działało. Albo pod kompa i będziesz miał czarno na białym który to czujnik

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zelek2012 napisał:

Jeżeli masz chociaż jeden uszkodzony czujnik to już nie beda Ci działać czujniki parkowania. Ten co nie cyka wymień i będzie wszystko wtedy działało. Albo pod kompa i będziesz miał czarno na białym który to czujnik

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

To przez ten jeden może nie działa jak.to się.wynienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przez ten jeden może nie działa jak.to się.wynienia 
Tak dokładnie. Przez ten jeden reszta już nie działa. Ja wymieniałem to jakoś udało mi się rękę wsadzić od spodu i wymieniłem bez zdejmowania zderzaka, ale nie mogłem wepchnąć na równo. Także pewnie lepiej będzie zdjąć zderzak

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na allegro ale inne kolory odcienie są i źle to będzie wyglądać [emoji848]
No raczej nie będzie działać. Musisz mieć wszystkie sprawne. Czujnik możesz kupić bez koloru i śmiało możesz to pomalować i też będzie śmigac.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zelek2012 napisał:

No raczej nie będzie działać. Musisz mieć wszystkie sprawne. Czujnik możesz kupić bez koloru i śmiało możesz to pomalować i też będzie śmigac.

Wysłane z mojego SM-G925F p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączę wsteczny pika cały czas przez 5 sekund i się wyłącza 
Właśnie to jest przyczyną uszkodzonego czujnika

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pisza Ci od poerwszej odp.ze masz czujnik do wymiany.

Wymien ten wadliwy tj ten co nie pika i po klopocie.

Nie wazne ile pyka.wazne ze nie widzi przeszkody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czujników na narożnikach dojdziesz ręka one są w takich koszyczkach że odginasz wąsy i możesz wepchnąć go do środka odpinasz od wiązki i wyciągasz niestety do reszty czujników nie ma szans dojścia bo jest belka na zderzaku dlatego musisz zrzucić najlepiej cały zderzak. Jest jeszcze opcja że możesz mieć uszkodzoną tą daną wiązkę od czujnika ale to mało prawdopodobne więc tak jak koledzy wyżej napisali kup albo czujnik pod kolor albo obojętnie jaki i pomaluj sobie. Musisz również zwrócić uwagę na numer czujnika i jego literkę na końcu bo w zależności jaka jest literka to masz wtyczkę pod innym kątem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czujników na narożnikach dojdziesz ręka one są w takich koszyczkach że odginasz wąsy i możesz wepchnąć go do środka odpinasz od wiązki i wyciągasz niestety do reszty czujników nie ma szans dojścia bo jest belka na zderzaku dlatego musisz zrzucić najlepiej cały zderzak. Jest jeszcze opcja że możesz mieć uszkodzoną tą daną wiązkę od czujnika ale to mało prawdopodobne więc tak jak koledzy wyżej napisali kup albo czujnik pod kolor albo obojętnie jaki i pomaluj sobie. Musisz również zwrócić uwagę na numer czujnika i jego literkę na końcu bo w zależności jaka jest literka to masz wtyczkę pod innym kątem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja kolego wymieniłem i środkowy czujnik bez zdejmowania zderzaka. Jest na prawdę ciasno ale jak ktoś ma zwinne ręce to poradzi sobie [emoji4]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny że masz w zderzaku belkę? Bo aż mi się nie chce wierzyć że te środkowe wymieniłeś bez ściągania zderzaka :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 idzie bez problemu moze koledze o ten model chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...