Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 Facelift 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie, czy nie widać juz wystającego ekranu na desce ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te grille idą w złą stronę, nie długo to boczne linie grila będą jednakowej długości :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moje to jest "wizualizacja" a nie prawdziwe zdjecie, tzn fotka obecnego b9 z przerobionym przez grafika przodem dlatego tak dziwnie te proporcje wygladaja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2018 o 11:24, Adam87 napisał:

I po temacie.. lifting.. Pełną gębą! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, JawoR36 napisał:

I po temacie.. lifting.. Pełną gębą! :D

Naprawde :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Naprawde :tongue4:

Gdyby tam nie było napisane "facelifting" to bym nawet nie zwrócił uwagi, że coś tam przy zderzakach kombinował by bardziej RS przypominały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby rozwiązali największa wadę A4 B9, a mianowicie powiększyli bak paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2018 o 22:32, DonDżonson napisał:

Fajnie jakby rozwiązali największa wadę A4 B9, a mianowicie powiększyli bak paliwa 

Tak na 70L byłby odpowiedni to raz,a dwa jakość spasowania i montażu,bo z tym bywa różnie w B9.

Edytowane przez Hołowczyc20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 to już w ogóle byłaby bajka, jakby chociaż do 65 zwiększyli byłoby już przyzwoicie. Co do jakości to mnie zaskoczyłeś, bo kojarzyłem że w ostatnich latach niby Audi pod tym względem wyprzedzało zarówno BMW jak i Mercedesa, faktycznie z B9 nie jest już tak dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, taurus napisał:

Czy  ktos  ma wiedze  na temat  nowego  silnika 2,0 tfsi  ktory  bedzie  za 1,4? chodzi  o  150km 

Za 1.4TFSI wszedł 1.5TFSI 150KM jest to całkowicie nowy silnik,a niżeli rozwiercone 1.4,jeździ już w VW Golf-ach itp,dokładnie o szczegółach nie ma się co rozpisywać bo trochę tego jest.

 

4 godziny temu, DonDżonson napisał:

70 to już w ogóle byłaby bajka, jakby chociaż do 65 zwiększyli byłoby już przyzwoicie. Co do jakości to mnie zaskoczyłeś, bo kojarzyłem że w ostatnich latach niby Audi pod tym względem wyprzedzało zarówno BMW jak i Mercedesa, faktycznie z B9 nie jest już tak dobrze?

Niby wyprzedzili,ale nie tak do końca np trzeszczące plastiki,woda przeciekająca do wnętrza(może był to pojedyńczy przypadek)pech chciał iż trafiło na naszego forumowego kolegę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie kiedy model poliftingowy ma się oficjalnie pojawić? Na niemieckiej stronie już jest rozgraniczenie na model 2018 i 2019 jednak konfigurator działa tylko na 2018 z informacja z tego co ja rozumiem że zamówione obecnie samochody i tak będą modelami poliftowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest lifting tylko pakiet Competition. Myślę że chcą minimalnym kosztem wypompować ile się da z tego niezbyt udanego stylistycznie modelu a za rok lub dwa wejdzie całkiem nowe B10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na polskiej stronie jest już dostępny konfigurator A4 po lifcie, cenowo wydaje mi się, że jest odrobinę (naprawdę nieznacznie) taniej niż przedlift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównywałem cennika, ale przykładowo niby ceny pakietów miały iść w górę, nieznacznie bo rzędu 100-200 zł, ale takie info miałem. Co do konfiguratora póki co bieda silnikowa, tym bardziej jak chcę się coś mocniejszego bądź w napędem na 4 koła, bo tylko w dieslu 190KM. Nie ma np mocniejszej benzyny i nie wiadomo kiedy się pojawi, bo nawet chodzą słuchy że dopiero w 2019 i to też nie na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi konfiguracja 2.0tdi 190km q wyszła dosłownie 600 zł taniej.. bo na razie to najmocniejszy silnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...