Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 Facelift 2019


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Ogi napisał:

I zostawili ten beznadziejny tablet na środku dechy.........   https://www.youtube.com/watch?v=b38ROCEZrCg

z jednej strony niestety, choć z drugiej jak mieliby zmienić środek i być jeszcze bardziej plastikowy niż jak w obecnej A6, to ja już wolę ten wystający. Przynajmniej ja mam odczucia że B9 jakość materiałów stoi na wyższym poziomie niż w C8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, DonDżonson napisał:

z jednej strony niestety, choć z drugiej jak mieliby zmienić środek i być jeszcze bardziej plastikowy niż jak w obecnej A6, to ja już wolę ten wystający. Przynajmniej ja mam odczucia że B9 jakość materiałów stoi na wyższym poziomie niż w C8

To fakt, popłynęli strasznie z tymi materiałami w C8, generalnie to mam wrażenie że Audi powtarza błąd który kiedyś mercedes zrobił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe lampy tylne, zarówno w avant jak i w sedanie, to najgorszy tył z produkowanych obecnie modeli. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, erchi napisał:

Zwykłe lampy tylne, zarówno w avant jak i w sedanie, to najgorszy tył z produkowanych obecnie modeli. 

 

 

Nikt zdrowo myślący nie kupi nowej A4 skąpiąc na LEDach :) Ale fakt, brzydkie te lampy strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widuję ich całkiem sporo:)

 

Widuję też, choć rzadko, A6 C7 ze zwykłymi lampami z tyłu, czy nawet nowe Volvo S90 ze zwykłymi lampami z przodu (bez "młotu Thora")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plastikowe atrapy końcówek wydechu na zderzakach zakrywają tłumiki ze zwykłymi rurami wydechowymi jak w polonezie . Taka teraz moda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję dłużej jechać z A4 B9 na tyle w nocy.. te zwykłe lampy są tak wieśniackie, że aż szok ? Ale widać, taka to polityka Audi, żeby dopłacać tysiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy kupuja A4 B9 i biorą zwykłe ledy bo niby musieli się zmieścić w budżecie... to niech nie biorą audi albo wezmą A3 :D

Polityka audi też bardzo dziwna, dlaczego w podstawie nie dali od razu ledów, przecież dzięki temu auto na drodze lepiej wygląda i robią sobie dzięki temu lepszą reklame. BMW potrafiło to zrobić, audi ciągle nie. A7 nowa to samo, w podstawie gówniane światła, aż szpecą wyglądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, eskal napisał:

Kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy kupuja A4 B9 i biorą zwykłe ledy bo niby musieli się zmieścić w budżecie... to niech nie biorą audi albo wezmą A3 :D

niekiedy jest tak, że firma Ci daje budżet więc nie można sobie od tak wariować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 4.12.2018 o 14:27, eskal napisał:

A7 nowa to samo, w podstawie gówniane światła, aż szpecą wyglądem.

A gdzie Ty masz gówniane światła w A7 ???? Masz zwykłe LEDy/Matrix LED i Matrix z laserowymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2018 o 08:11, jedrekx napisał:

na polskiej stronie jest już dostępny konfigurator A4 po lifcie, cenowo wydaje mi się, że jest odrobinę (naprawdę nieznacznie) taniej niż przedlift.

 

W dniu 13.11.2018 o 14:24, jedrekx napisał:

no mi konfiguracja 2.0tdi 190km q wyszła dosłownie 600 zł taniej.. bo na razie to najmocniejszy silnik ?

pojawił się 2.0 TFSI w wariancie 190KM o oznaczeniu 40 TFSI. Poki co nic mocniejszego nie ma, a quattro jedynie w dieslu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam aż pojawi się mocniejsza wersja 2.0tfsi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pytałem przed chwilą i ma się pojawić ten silnik co jest już w A6 czyli 45 TFSI quattro S tronic 245KM/320Nm. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o lifting A4.. teraz wrzucili tzw mały lifting żeby podtrzymać zainteresowanie i uratować sytuację z WLTP czyli wycofania większości wersji z silnikiem benzynowym oraz wszystkich modeli Audi Sport (S i RS). Pod koniec roku/na początku 2020 ma wejść duży lifting A4-ki obejmujący wnętrze z tabletami (z A6/7 itp) dostosowane do pozostałych modeli i pewnie kolejne lekkie zmiany stylistyczne.

Natomiast wszystkie modele S i RS mają wejść na grubo w Q2 2019 (na grubo bo wszystkie na raz łącznie z RS5 Sportback, RS6/7 i wszystkimi wersjami S niestety w dieslach). Zobaczymy czy dotrzymają terminów bo ostatnio kiepsko im to wychodzi.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś grubszego się szykuje w kwestii zmiany wyglądu A4

 

Neue-Audi-bis-2023-1200x800-08170e416bed6b0d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hugo napisał:

Coś grubszego się szykuje w kwestii zmiany wyglądu A4

Jeszcze ma być co innego bo na tym zdjęciu widać navi taką jak u mnie. A pod koniec roku w A4 ma być wnętrze z A6/7. 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kosmita napisał:

Jeszcze ma być co innego bo na tym zdjęciu jeszcze widać navi taką jak u mnie. A pod koniec roku w A4 ma być wnętrze z A6/7.

Tak, tak. Bardziej mi chodziło o "ryjek" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hugo napisał:

Tak, tak. Bardziej mi chodziło o "ryjek" ;)

Na pewno nowe matrixy dostanie i podejrzewam, że pod maską będzie ta szpara taka a'la nowe R8 czy A1. Taka nowa linia stylistyczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...