Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 Facelift 2019


Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, kris67 napisał:

Dokładnie, to ten. Za mocno obklejony żeby to miały być zdjęcia tego małego liftu no i przede wszystkim nie widać wystającego tableta nawigacji tak jak u mnie. 

Natomiast poza innymi tłoczeniami zderzaków zmiana z zewnątrz będzie raczej subtelna.. I tak muszą się śpieszyć bo w 22 będzie pewnie b10 więc muszą tego wprowadzić żeby zdążyli go trochę posprzedawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflektory są zgodne z wizualizacją Auto Bilda tj. napewno ten megalift zapowiadany na przyszły rok.Wydaje mi się że B10 będzie dopiero w 2023 roku. Nowe foty https://www.carscoops.com/2018/12/2020-audi-a4-family-getting-proper-facelift/

Edytowane przez kris67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sprzedawca pokazywał mi harmonogram premier Audi. Wynikało z niego, że A4 facelift powinien pojawić się w 2 kwartale 2019. Jakoś we wrześniu powinno być można zamawiać już w ramach przedsprzedaży.  Jeśli faktycznie będą zmiany w środku (bardziej jak A6/A1) to byłoby ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wszystko im się opóźnia, ale mniej więcej w tym okresie faktycznie mają wprowadzić lifting środka na podobieństwo A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckiej stronie jest już dostępne 45 TFSI Quattro, więc pewnie w najbliższych dniach i u nas wprowadzą do konfiguratora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na polskiej stronie już jest dostępny konfigurator 45TFSI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hiszpańskiej jest dostępny opis RS5 Sportback więc może uruchomią sprzedarz w Europie :)

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem w ASO i rozmawiałem na temat B9 FL, podobno już w lipcu się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jedrekx napisał:

wczoraj byłem w ASO i rozmawiałem na temat B9 FL, podobno już w lipcu się pojawi.

Oficjalny lift tak, ale zanim trafi do salonów to pewnie pierwsze egzemplarze będą odbierane listopad/grudzień..

PS. RS5 Sportback oficjalnie w Europie w 2Q 2019. Ale jeszcze z moim środkiem..

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2019 o 08:20, jedrekx napisał:

wczoraj byłem w ASO i rozmawiałem na temat B9 FL, podobno już w lipcu się pojawi.

A potwierdzili, że będą zmiany w środku na wzór A6? Bo jeśli tylko zewnętrzne, to szkoda czekać...Mi się szczerze mówiąc najbardziej podoba opcja pośrednia - jak w A1/Q3, że od niektórych rzeczy nadal są normalne pokrętła/przyciski (klimatyzacja, ogrzewanie siedzeń itp.).

Pytanie kiedy będzie oficjalna prezentacja/szczegóły tego liftingu...A wczoraj się ukazał jeszcze FL Passata.  Z zewnątrz kosmetyka, wewnątrz też, ale sporo bajerów technologicznych. Tylko nadal HUD na szybce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten pierwszy niby lifting już jest wprowadzony. Teraz ten większy ze zmienionym środkiem. Sadze że w Genewie mogą pokazać, chyba że wprowadzą bez jakiejś oficjalnej premiery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, tadziak napisał:

A potwierdzili, że będą zmiany w środku na wzór A6?

tak, środek ma już być z panelami dotykowymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2019 o 10:00, jedrekx napisał:

tak, środek ma już być z panelami dotykowymi :)

Super, ciekawe tylko, czy bardziej na wzór A6 (dwa ekrany), czy Q3 (hybryda analogowego sterowania z dotykowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2019 o 11:04, tadziak napisał:

Super, ciekawe tylko, czy bardziej na wzór A6 (dwa ekrany), czy Q3 (hybryda analogowego sterowania z dotykowym).

Właśnie jestem w Audi i mówią, że będzie wnętrze takie jak w A3/Q3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Hugo napisał:

Właśnie jestem w Audi i mówią, że będzie wnętrze takie jak w A3/Q3.

To dziwne. Bo grafiki w necie przedstawiały dwa ekrany dotykowe.. No i A4/A5 zawsze było poziomowane wyżej niż A3 z ferajną..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kosmita napisał:

To dziwne. Bo grafiki w necie przedstawiały dwa ekrany dotykowe.. No i A4/A5 zawsze było poziomowane wyżej niż A3 z ferajną..

Też się zdziwiłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hugo napisał:

Też się zdziwiłem ?

Ale oni w tych salonach to sami często nie wiedzą wielu rzeczy, a pitolą 3 po 3. Więc jeszcze bym tego nie brał za 100% pewną informację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...