Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 Facelift 2019


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kosmita napisał:

Ale oni w tych salonach to sami często nie wiedzą wielu rzeczy, a pitolą 3 po 3. Więc jeszcze bym tego nie brał za 100% pewną informację ;)

Według mnie może być 1 ekran (jak Q3/A3) ale z ładniejszym wykończeniem, lepiej wykonaną konsolą do obsługi klimatyzacji. Przecież nie musi to być kopia kokpitu A6 lub A3. A4 powinien wpasowywać się gdzieś pomiędzy, zwłaszcza, że to są różne klasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Hugo napisał:

Właśnie jestem w Audi i mówią, że będzie wnętrze takie jak w A3/Q3.

Oby tak było, bo ergonomicznie Q3 jest naprawdę świetne i A6 z tymi beznadziejnymi dotykami przeskakuje o lata świetlne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym wydaniu niemieckiego auto motor und sport jest wywiad  z Hansem Joachimem  Rothenpielerem nowym szefem d/s rozwoju w Audi. Zamieszczone jest tam zdjęcie gdzie odkrywa fragment przodu A4 po lifcie  ?   

Interview, Hans-Joachim Rothenpieler, Entwicklungsvorstand Audi, ams0619

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kształt przednich reflektorów zbliżony do a4b8 po lifcie już bez tego 'zęba' od strony grilla. Czyżby już pomysły im się skończyły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Kształt przednich reflektorów zbliżony do a4b8 po lifcie już bez tego 'zęba' od strony grilla. Czyżby już pomysły im się skończyły?

Poprostu ząb był z d..y jak i całe b9. Najbrzydsze auto w segmencie z całej trójcy (piszę to jako miłośnik Audi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2019 o 09:24, kris67 napisał:

W najnowszym wydaniu niemieckiego auto motor und sport jest wywiad  z Hansem Joachimem  Rothenpielerem nowym szefem d/s rozwoju w Audi. Zamieszczone jest tam zdjęcie gdzie odkrywa fragment przodu A4 po lifcie  ?   Interview, Hans-Joachim Rothenpieler, Entwicklungsvorstand Audi, ams0619

Nowy szef do spraw rozwoju zdecydowanie potrzebuje wieksze auto niz A4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ogi napisał:

Nowy szef do spraw rozwoju zdecydowanie potrzebuje wieksze auto niz A4 :D

rozwija się chłopina?

Jak z zewnątrz znowu je zmienią to ja naprawdę nie rozumiem polityki Audi. Zmieniają z zewnątrz robiąc jakiś jeden facelift, projektując i uruchamiając taśmy z nowymi elementami, żeby po jakimś niespełna roku wprowadzać kolejny raz zmiany i uruchamiać kolejną taśmę produkcyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś pojawiło się w innej gazecie?

IMG_20190304_110839.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale robi się to, co jest już wiadome od dawna. Był mały lift, który lekko odświeżył auto aby podtrzymać zainteresowanie modelem, które Audi straciło między innymi przez zawirowania z silnikami, aby mieć czas na wprowadzenie pod koniec 2019 dużego liftu zmieniającego i wnętrze dostosowane m.in. do A6 i stylistykę zewnętrzną. Tyle, że nie wiemy jak ten samochód docelowo będzie wyglądał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mały lift to tylko dotyczył praktycznie wersji s-line,reszta była po staremu.Po tym zdjęciu ,które zamieściłem jak również po spy fotkach mniej więcej wiadomo jak będzie wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo było od dawna, tylko sądziłem że ten dotychczasowy lift miał dotyczyć zmian zewnętrznych, a ten nadchodzący zmieni w większym stopniu, ale już tylko wnętrze, doda jakieś bajery, unowocześnione światła itp, ale już bez zmian w nadwoziu, a nie że w przeciągu 1 roku będą blachy do 3 wersji. Dla mnie to trochę wygląda tak jakby robili coś ale do końca nie wiedzieli co mają robić i ktoś rzuca pomysł, jest ok próbujemy, zaraz ktoś coś innego i znów aprobata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zmiany są delikatnie kosmetyczne. Pod koniec roku będą zmiany, które można nazwać dopiero liftem. Tak ja to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kosmita napisał:

Teraz zmiany są delikatnie kosmetyczne. Pod koniec roku będą zmiany, które można nazwać dopiero liftem. Tak ja to widzę.

A na ile pewne są te zmiany w środku (ekrany dotykowe)? Bo śledzę temat i każde zdjęcie szpiegowskie w kamuflażu zarówno wersji sedan jak i avant (a także Allroad) ma widoczny po staremu przyklejony tablet na desce...Poza tym Audi chyba jeszcze nigdy w lifcie nie zmieniło tak mocno środka jak tutaj jest zapowiadane.  Jeśli spełnią się te wszystkie przepowiednie to będzie to praktycznie B10. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tadziak napisał:

A na ile pewne są te zmiany w środku (ekrany dotykowe)? Bo śledzę temat i każde zdjęcie szpiegowskie w kamuflażu zarówno wersji sedan jak i avant (a także Allroad) ma widoczny po staremu przyklejony tablet na desce...Poza tym Audi chyba jeszcze nigdy w lifcie nie zmieniło tak mocno środka jak tutaj jest zapowiadane.  Jeśli spełnią się te wszystkie przepowiednie to będzie to praktycznie B10. 

No to źle patrzysz. Patrzysz na foty przedstawiające ten mikrolift. Prześledź chociażby cały ten wątek. Są rendery i zdjęcia szpiegowskie ukazujące duży lift i tam tabletu już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tadziak napisał:

A na ile pewne są te zmiany w środku (ekrany dotykowe)?

ASO potwierdza te zmiany, więc pewne w 100%. i to nie będzie żadne B10 tylko B9 FL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jedrekx napisał:

ASO potwierdza te zmiany, więc pewne w 100%. i to nie będzie żadne B10 tylko B9 FL.

Czyli gdzieś latem będzie można zamawiać? Czy Avanta również od razu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tak, bo to lift. O zamówienia konkretnie nie pytałem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą na chwilę obecna nie można skonfigurować avanta, sedan cały czas jest, niedawno pojawił się konfigurator RS4, a avant zniknął kilka dni temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avanta nie mozna skonfigurowac od 19 lutego :) wiec troche dluzej niz "kilka" dni. Swoja droga ciekawe, ze w DE caly czas konfigurator dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę konfiguratora na bieżąco, pod koniec tygodnia widziałem że nie ma i dzisiaj w dalszym ciągu. Ktoś wie o co chodzi zważywszy że sedan jest, wiec to raczej nie kwestie silnikowe. W salonach to samo i faktycznie nie można zamawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...