Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 Facelift 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie :)  tez nie sledze. Po prostu na etapie zamawiania bylem i fartownie dzien przed blokada wygenerowalem finalna konfiguracje ktora jeszcze szlo zamowic 20 lutego. Podobno to przez WLTP - ile w tym prawdy - nie wiem. Lift - tez bedzie na rocznik modelowy 2020 wiec pewnie w Q3 najwczesniej auta beda dostepne (wg 2och roznych ASO). Moglem czekac ale tak to nigdy bym nie zamowil....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gsa napisał:

Spokojnie :)  tez nie sledze. Po prostu na etapie zamawiania bylem i fartownie dzien przed blokada wygenerowalem finalna konfiguracje ktora jeszcze szlo zamowic 20 lutego. Podobno to przez WLTP - ile w tym prawdy - nie wiem. Lift - tez bedzie na rocznik modelowy 2020 wiec pewnie w Q3 najwczesniej auta beda dostepne (wg 2och roznych ASO). Moglem czekac ale tak to nigdy bym nie zamowil....

Mi mój sprzedawca napisał, że A4 po lifcie ma być dostępne już na przełomie II i III kwartału, więc tak maj/czerwiec może już będzie można zamawiać. Kwestia wiec 2 miesięcy, chyba warto poczekać :) Ciekawe tylko, czy silniki jakieś wejdą nowe (np. 40 TDI 204 KM jak w A6-tce), czy zostaną te z obecnej A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - co do czekania - i tak i nie. Tu 2 m-ce, to jeszcze chwila i bedzie B10. I tak przeskok bedzie dosc mocny z B8 120KM TDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2019 o 22:52, gsa napisał:

Heh - co do czekania - i tak i nie. Tu 2 m-ce, to jeszcze chwila i bedzie B10. I tak przeskok bedzie dosc mocny z B8 120KM TDI :)

Oczywiście, B9 w obecnej wersji to bardo fajne, dopracowane auto. Chyba nigdy nie miałem tak mało powodów do narzekania ;) Dobrze wyciszone, ergonomiczne, jeszcze bez totalnej dotykowości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zmiany wchodzą. Nie wiem czy było to wrzucane ale tutaj nie ma wątpliwości jak będzie wyglądało wnętrze modeli A4/5 po lifcie..

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/zmiany-w-audi-a4-i-a5-po-liftingu-nowe-q3-sportback/rlhzrq7

 

Wygląda na to, ze odbiorę RS5 i wejdzie za chwilę lifting..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się ,że nie będzie takie jak w A6, bo widać na zdjęciach ten wystający tablet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kris67 napisał:

Obawiam się ,że nie będzie takie jak w A6, bo widać na zdjęciach ten wystający tablet

No jak. Nie masz żadnego tabletu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam sterczy ? chyba,że jest to element kamuflażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kris67 napisał:

ale z wnętrzem jeszcze przedliftowym, więc środek jeszcze ukrywają

 

4 godziny temu, Kosmita napisał:

No to zmiany wchodzą. Nie wiem czy było to wrzucane ale tutaj nie ma wątpliwości jak będzie wyglądało wnętrze modeli A4/5 po lifcie..

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/zmiany-w-audi-a4-i-a5-po-liftingu-nowe-q3-sportback/rlhzrq7

 

Wygląda na to, ze odbiorę RS5 i wejdzie za chwilę lifting..

to są stare zdjęcia, a ponoć nie jest pewne czy będzie w pełni dotykowy czy coś na podobieństwo jak w Q3 że ekran dotykowy wmontowany, a obsługa klimy jednak jeszcze tradycyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Panowie ale ja tam żadnego tabletu nie widzę..

wnętrze ma być z A6 i były o tym artykuły.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kosmita napisał:

Nie wiem Panowie ale ja tam żadnego tabletu nie widzę..

wnętrze ma być z A6 i były o tym artykuły.. 

spójrz dokładniej ?

2020-audi-rs4-avant-facelift-spy-photo.j

2020-audi-rs4-avant-facelift-spy-photo.j

ewidentnie coś tam wystaje jak w obecnym, więc raczej tu jeszcze jeżdżą ze starym wnętrzem.

A opinie jeszcze niedawno były też podzielone, że może być na podobieństwo A6 dwa ekrany i wszystko dotykowo, a druga coś w stylu Q3 jeden ekran już wbudowany, nie wystający tablet, ale sterowanie klimy jednak tradycyjne.

Edytowane przez DonDżonson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic zobaczymy. Faktycznie tu widać tablet. To by było strasznie dziwne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kosmita napisał:

no nic zobaczymy. Faktycznie tu widać tablet. To by było strasznie dziwne..

Co więcej - ten tablet widoczny jest także w najnowszych fotkach (sprzed paru dni) Audi RS 4. Co dziwniejsze - wygląda na nieco inny, większy niż w obecnym A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, tadziak napisał:

Co więcej - ten tablet widoczny jest także w najnowszych fotkach (sprzed paru dni) Audi RS 4. Co dziwniejsze - wygląda na nieco inny, większy niż w obecnym A4.

W obecnym są dwa rodzaje. Ten jest mniej wiecej co ten wiekszy, jak u mnie.

ps. Pisalem wlasnie o tym zdjeciu rs4. Rendery z nowym a4 nie mają tabletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kosmita napisał:

W obecnym są dwa rodzaje. Ten jest mniej wiecej co ten wiekszy, jak u mnie.

ps. Pisalem wlasnie o tym zdjeciu rs4. Rendery z nowym a4 nie mają tabletu.

No tak, ale co to są rendery? To tylko grafiki jak sobie różni fani motoryzacji wyobrażają kolejną generację auta. Nie są żadnym dowodem, że coś faktycznie tak będzie wyglądać. Oczywiście mowa o tych nieoficjalnych renderach (a innych nie ma). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co mam wrażenie, że wydech w tej RS4 jest już atrapą. @turdzi u Ciebie to jeszcze jest faktycznie końcówka połączona z układem wydechowym czy też kończy się wcześniej a na zewnątrz wychodzą atrapy

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech RS zawsze będzie normalny, szczególnie w performance. Ty piszesz o wydechach nowych A6/7 i S6/7.. to jest inna bajka zupełnie.

rendery są na podstawie dobiesień oficjalnych z Audi, które mowią o wnętrzu z A6/7.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie jest normalny

44A5938C-C7CD-4452-88B8-06B33DD5C4B2.jpeg

 

A taki jest w RS6. Owszem jest przelot ale to co wystaje to są końcówki a faktyczny wydech kończy się wcześniej i są to jakieś śmieszne rurki.

Na któryś fotkach tej RS4 poliftowej również wyglądało jakby kończył się wcześniej i to tylko atrapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2019 o 22:43, DonDżonson napisał:

Dla mnie to nie jest normalny

44A5938C-C7CD-4452-88B8-06B33DD5C4B2.jpeg

 

A taki jest w RS6. Owszem jest przelot ale to co wystaje to są końcówki a faktyczny wydech kończy się wcześniej i są to jakieś śmieszne rurki.

Na któryś fotkach tej RS4 poliftowej również wyglądało jakby kończył się wcześniej i to tylko atrapa

Zaraz zaraz. Uważasz, że wydech performance z  RS6 czy RS4 nie jest normalnym wydechem bo tam są śmieszne rurki :) ? 

Przecież na tym to polega, że masz klapy i zamykasz jedną stronę - wtedy cisza. Jak otworzysz wtedy ładnie mruczy. Na ttym to polega w RS-ach. A końcówki w każdym samochodzi są ozdobą.

 

Nienormalny wydech jest w nowym S6/7 gdzie końcówki nie stykają się z układem wydechowym, który z kolei jest skierowany w dół. Na Twoim zdjęciu działa wszystko w 100% zgodnie ze sztuką.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...