Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 Facelift 2019


Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze pytanie czy te rozne sytuacje mialy miejsce na rynku PL (gdzie przeszlo lekkie tornado przez centralne serwisy i przez chwile nie mial kto zarzadzac wprowadzaniem modeli, cennikami itd) czy takze w DE?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis na zakupach bylem w outlecie za miastem, obok zaraz salon jest, wszedlem rozmawiam, pytam. Pytam czy kierownica obsluzy MMI. Nie obsluzy ale ponoc glosowe sterowanie jest, chociaz zakres komend mniejszy niz w A6 (a jak dziala mozna na youtube znalezc w testach A6). I ze w czasie jazdy ponoc blokuje sie dostep do czesci funkcji, zeby nie kusilo w czasie stukanie w ekranik. No ciekawe mysle. Ale generalnie to odpowiedzi tak jakby na inne pytania niz zadane, za to jedna intrygujaca. Otoz doradca w owym salonie stwierdzil, ze do A4 B9 ladowano od czasu do czasu pelne quattro (nie ultra). I w obecnego lifta tez sie tak bedzie robic. I teraz nie wiem, smiac sie, plakac, potwierdzic? Szczegolnie ze chwile wczesniej o WLTP bylo i tym, ze nie moga zalozyc elektronicznej blokady na naped w ultra zeby sie dalo spiac naped na stale, bo spalanie wzrosnie i norm nie spelni.

???:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czesciowo prawde mowil. 

Ultra jest i bylo tylko w wersji TFSI:
GH4 quattro z technologią ultra

 

W TDI jest i bylo klasyczne quattro:
GH1 quattro z samoblokującym centralnym mechanizmem różnicowym
1X1 quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem 6 salonów (w całej Polsce), rozmawiałem z około 10 doradcami i słownie: żaden, nie potrafił powiedzieć precyzyjnie "co" sprzedaje jeżeli chodzi o napęd. Smutna refleksja jeżeli chodzi o wiedzę doradców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh sprzedawca to tylko i az czlowiek. Ja tam wole specyfikacje techniczna. Dodatkowo roznica w napedzie bedzie przy S i RS ale to chyba oczywiste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Place-wymagam? tym bardziej ze to ponoc marka premium, stad zagwozdka, ze wiedza jak w salonie dacii, a jeszcze wieksza zagwozdka, ze quattro wplywa na wybor, a tu z wiedza na bakier

S lub RS to moze za pare lat i pewnie wtedy tez zapytam tutaj a nie w salonie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A A4 FL niestety kompromituje się w kolejnym aspekcie. Audi usunęło możliwość używania własnej karty SIM w samochodzie...(hotspot, dane o korkach itp.).  Podobno jedyna opcja posiadania Internetu to wykupienie za kilkaset złotych taryfy bezpośrednio od Audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah okazuje się że przedliftowe A4 B9 jest lepszym samochodem niż poliftowe :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Ogi napisał:

Hah okazuje się że przedliftowe A4 B9 jest lepszym samochodem niż poliftowe :D .

czyli wszelkie narzekania na przedlifta nagle stały się jego atutami:grin:

Edytowane przez DonDżonson
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zmian jest w sumie mało. Widać po prostu pewien trend że auto będzie prędzej czy później usługa (ficzery w etronie, najem w volvo itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z ASO z jazdy nowym Q7, przy okazji wsiadłem do A4. powiem Wam, że byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego dotykowego tabletu jeżeli chodzi o obsługę. usiadłem, zapiąłem pasy i wcale nie ma aż takiej tragedii, choć nie ma co ukrywać, że gdyby tablet był umiejscowiony niżej to po prostu byłoby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna :) Ale ja odkryłem pierwszy pakiet full czerń z czarnym dachem w A4 :p podpatrzyli i zrobili w polifcie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości jaka jest pojemność baku paliwa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Ogi napisał:

Tak z czystej ciekawości jaka jest pojemność baku paliwa ??

58l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...