Audi A4 Facelift 2019
4 4

43 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.12.2018 o 14:27, eskal napisał:

A7 nowa to samo, w podstawie gówniane światła, aż szpecą wyglądem.

A gdzie Ty masz gówniane światła w A7 ???? Masz zwykłe LEDy/Matrix LED i Matrix z laserowymi🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 13.11.2018 o 08:11, jedrekx napisał:

na polskiej stronie jest już dostępny konfigurator A4 po lifcie, cenowo wydaje mi się, że jest odrobinę (naprawdę nieznacznie) taniej niż przedlift.

W dniu 13.11.2018 o 14:24, jedrekx napisał:

no mi konfiguracja 2.0tdi 190km q wyszła dosłownie 600 zł taniej.. bo na razie to najmocniejszy silnik 😕

pojawił się 2.0 TFSI w wariancie 190KM o oznaczeniu 40 TFSI. Poki co nic mocniejszego nie ma, a quattro jedynie w dieslu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czekam aż pojawi się mocniejsza wersja 2.0tfsi..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam to samo i w quattro, choć chyba z tym silnikiem już nie będą łączyli ośki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie pytałem przed chwilą i ma się pojawić ten silnik co jest już w A6 czyli 45 TFSI quattro S tronic 245KM/320Nm. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o lifting A4.. teraz wrzucili tzw mały lifting żeby podtrzymać zainteresowanie i uratować sytuację z WLTP czyli wycofania większości wersji z silnikiem benzynowym oraz wszystkich modeli Audi Sport (S i RS). Pod koniec roku/na początku 2020 ma wejść duży lifting A4-ki obejmujący wnętrze z tabletami (z A6/7 itp) dostosowane do pozostałych modeli i pewnie kolejne lekkie zmiany stylistyczne.

Natomiast wszystkie modele S i RS mają wejść na grubo w Q2 2019 (na grubo bo wszystkie na raz łącznie z RS5 Sportback, RS6/7 i wszystkimi wersjami S niestety w dieslach). Zobaczymy czy dotrzymają terminów bo ostatnio kiepsko im to wychodzi.

Edytowane przez Kosmita

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś grubszego się szykuje w kwestii zmiany wyglądu A4

Neue-Audi-bis-2023-1200x800-08170e416bed6b0d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 minut temu, Hugo napisał:

Coś grubszego się szykuje w kwestii zmiany wyglądu A4

Jeszcze ma być co innego bo na tym zdjęciu widać navi taką jak u mnie. A pod koniec roku w A4 ma być wnętrze z A6/7. 

Edytowane przez Kosmita

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 minutę temu, Kosmita napisał:

Jeszcze ma być co innego bo na tym zdjęciu jeszcze widać navi taką jak u mnie. A pod koniec roku w A4 ma być wnętrze z A6/7.

Tak, tak. Bardziej mi chodziło o "ryjek" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Teraz, Hugo napisał:

Tak, tak. Bardziej mi chodziło o "ryjek" ;)

Na pewno nowe matrixy dostanie i podejrzewam, że pod maską będzie ta szpara taka a'la nowe R8 czy A1. Taka nowa linia stylistyczna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    37 minut temu, kris67 napisał:

Dokładnie, to ten. Za mocno obklejony żeby to miały być zdjęcia tego małego liftu no i przede wszystkim nie widać wystającego tableta nawigacji tak jak u mnie. 

Natomiast poza innymi tłoczeniami zderzaków zmiana z zewnątrz będzie raczej subtelna.. I tak muszą się śpieszyć bo w 22 będzie pewnie b10 więc muszą tego wprowadzić żeby zdążyli go trochę posprzedawać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reflektory są zgodne z wizualizacją Auto Bilda tj. napewno ten megalift zapowiadany na przyszły rok.Wydaje mi się że B10 będzie dopiero w 2023 roku. Nowe foty https://www.carscoops.com/2018/12/2020-audi-a4-family-getting-proper-facelift/

Edytowane przez kris67

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi