Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podniesienie mocy bfb


tomek899

Rekomendowane odpowiedzi

Mam logi dynamiczne i statyczne w formacie Csv ,tyle że nie pokazuje w excelu wykresów tylko liczby i wartości, wrzucić takie czy jakoś przekonwertować ?

 

Edytowane przez smateusz92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rada na przyszłość - logi rób parami 2+33, 3+20 i 115+118, a nie jak teraz, bo ciężko niektóre rzeczy wychwycić.

Spore spalanie stukowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładam nowego tematu. Powiedzcie mi czy jest szansa ze po wygraniu wsadu z bex-a do sterownika bfb to auto odpali? Robił ktoś w ogóle taki myk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grzyb01 napisał:

Nie chce zakładam nowego tematu. Powiedzcie mi czy jest szansa ze po wygraniu wsadu z bex-a do sterownika bfb to auto odpali? Robił ktoś w ogóle taki myk?

Odpalić może i odpali ale jechać to to nie będzie. W bex masz inne turbo i wtryski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

36 minut temu, cysiek18 napisał:

Odpalić może i odpali ale jechać to to nie będzie. W bex masz inne turbo i wtryski :)

Wtryski czekają na półce a turbo hybryda w aucie. Więc widzę krople nadziei że to pojedzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwny zabieg, lepiej w org sofcie zrobić kalibrację wtrysków i podnieść moc, można to zrobić nie za miliony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to chyba w miarę bezpieczna opcja niż samemu grzebać w sofcie i coś uwalic. Pytałem o program w pobliskiej hamowni to zaśpiewali 600zl i w tym są dwa pomiary.  Przed i po programie. Wydaje mi się że wgraja gotowca a to jakoś mnie nie satysfakcjonuje. Czekam jeszcze na odpowiedź z poznańskiej hamowni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grzyb01 napisał:

Myślę że to chyba w miarę bezpieczna opcja niż samemu grzebać w sofcie i coś uwalic. Pytałem o program w pobliskiej hamowni to zaśpiewali 600zl i w tym są dwa pomiary.  Przed i po programie. Wydaje mi się że wgraja gotowca a to jakoś mnie nie satysfakcjonuje. Czekam jeszcze na odpowiedź z poznańskiej hamowni. 

Pogadaj z tym gościem któremu odpisujesz (temu powyżej) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cysiek18 napisał:

Pogadaj z tym gościem któremu odpisujesz (temu powyżej) :)

Tak zrobiłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, smateusz92 napisał:

Coś z tych moich logów wynika ciekawego ,rzuciłbyś okiem ?

Mocno cofa Ci zapłony, lej 98 tylko, nie wiem na jakim paliwie były logi, do tego zastanów się nad lepszym chłodzeniem coś typu drugi ic lub fmic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...