Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam mam na imię Piotrek i pochodzę z woj. Podkarpackiego. Samochód VW Bora i audi A4 b5 1.9 afn. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Spoiler

 

jakiś czas temu zaniemogło mi sprzęgło w Multroniku objaw ślizganie się tarcz .

Po chwili zastanowienia stwierdziłem ze mam dawce na zmianę silnika z obecnego 1.9 110 km  z 1996r na silnik 1,9 115 km z 2000 r przed liftem

nie ma dużo roboty przy tym tylko się zatrzymałem przy zmianie instalacji elektrycznej z całym komputerem i nie wiem czy to uda sie zgrać , Pomocy  

2 foto  z 5 wtyczkami jest z obecnego silnika

1 foto z 6 wtyczkami z nowego silnika

 Z góry dzięki

 

IMG_20180401_165621.jpg

IMG_20180401_165610.jpg

 

 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam na imię Marek mam 24 lata pracuje w dużym warsztacie jako obsługa mechaników zamawiam części na bieżące naprawy itp. Moim pierwszym samochodem był Fiat Marea 1.8 115 km póżniej kupiłem megane 1 classic 2002 rok 1.4 95 koni po 2 latach bezawaryjnej jazdy kupiłem Megane 2 1.6 16v 115 km i po włożeniu w nia około 6 tysięcy skusiłem się na audi.

i od trzech dni jestem posiadaczem audi a4 b6 1.8 t 150 koni i od dwóch dni stoi na warsztacie  robie wycieki, filtry oleje nic groźnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich na forum i pozdrawiam

 

 

Spoiler

 

wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==

 

 

 

 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Edytowane przez davido1216
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam audi a4 b5 1.8 benzyna

Spoiler

mam ją 3 Mc i już dwa razy po zgaszeniu silnika słychać syczenie pod deską od strony silnika pi lewej stronie i jeszcze miałem dwa razy tak jak by bulgotanie wody wydobywające się z pod samochodu tak jak by z rury wydechowej ale nie jestem pewien bo ucichlo i nie zdążyłem dobrze wysłuchać ktoś może wie co jest grane albo miał taki przypadek chce to naprawić bo mam strasznie zadbane autko i chce by wszystko cykało jak trzeba pozdrawiam 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc nie jestem nowy ale zmieniłem na a4 b7 1.8 t .

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich

Spoiler

 

potrzebuje lampy przod do audi a4b6  europa najlepiej okolice trojmiasto 

 

 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może słowem wstępu...

Z miasta Łodzi się pochodzi co łódeczka w herbie płynie :D

Tylko popłynąłem... Aż na wyspy :P

Dopiero co kupiłem Audi A4 B7 z rocznika 2"007" z "interesującym" silnikiem 2.0TDI BRE. 

Na co dzień taxi i studia ale teraz jeszcze doprowadzenie Audi do porządku, jak się należy, bo wiadomo co mechanik to inna szkoła a tutaj w UK to czasem brak jakiejkolwiek :P a teraz czas na mnie, żeby powalczyć z niemiecką technologia :P

Także mam nadzieję że w razie jakichkolwiek problemów razem coś zdziałamy ;)

Elo

Ps. To mój pierwszy wpis na jakimkolwiek motoryzacyjnym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze w życiu AUDI a4 b6, tyle tylko wiem. Nawet nie wiem jaki kod silnika w profilu napisać czy napęd ale to dopiero początek przygody i mam nadzieje, że wkrótce to ogarnę z waszą pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Adrianna, jestem mieszkanką Lublina. Od 1,5 roku jestem dumną posiadaczką A4 B5 1.8 '96r.

Jest to moje pierwsze auto i moja mała miłość. Samochód jest wysłużony w naszej rodzinie, staram się go w miarę możliwości finansowych doprowadzić do estetycznego ładu. Technicznie mimo wieku stoi naprawdę dobrze!

Forum znalazłam przez przypadek "googlując" problem, ale chyba posiedzę tu dłużej i mam nadzieję, że nauczę się czegoś od Was :)

IMG_0704.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...