Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect


Talisker

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Kosmita napisał:

A drugi 3tys. i coś mu nie działa, jeździ, szuka, dowiaduje się i gdzieś w końcu coś mu zrobią.. a jak później ekran padnie albo cokolwiek z multimediami się zepsuje

Bzdury opowiadasz mnóstwo ludzi nie dokupuje różnych pakietów czy systemów w konfiguratorzę bo porostu się nie opłaca , odbierają auto i doposażaja na własną rękę włąśnie u ludzi mocno ogarnietych w temacie i każdy jest zadowolony  a pisząc takie rzeczy "erkan padnie" obrażasz takich ludzi jak Wrclaguna , ja , czy wielu innych ludzi którzy robią kawał dobrej roboty :) jak już mówiłem kwestia indywidualna , jeden woli mieć spokojną głowe i wydać kupe siana w salonie bo go na sto stać i chwała mu za to a drugi woli otworzyć przeglądarke , wpisać kilka fraz w google /allegro wykonać jeden darmowy telefon i ma pare tyś zaoszczędzone na wakacje z rodziną :) tyle odemnie ale jak najbardziej rozumiem też ciebie i nie mam nic do ludzi którzy płacą za to w ASO to są ich pieniądze ich sprawa i nic nam do tego ale pisanie takich rzeczy na forum "kombinowie" , "coś sie zepsuje " to istna obraza ludzi mocno bardziej utalentowanych aniżeli praktykantów nie doświadczonych pracowników w ASO co nie potrafią nawet czegoś zakodować w aucie jak się 10 ludzi nie zbierze i 3 telefony z centrali. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Deniro napisał:

Bzdury opowiadasz mnóstwo ludzi nie dokupuje różnych pakietów czy systemów w konfiguratorzę bo porostu się nie opłaca , odbierają auto i doposażaja na własną rękę włąśnie u ludzi mocno ogarnietych w temacie i każdy jest zadowolony  a pisząc takie rzeczy "erkan padnie" obrażasz takich ludzi jak Wrclaguna , ja , czy wielu innych ludzi którzy robią kawał dobrej roboty :) jak już mówiłem kwestia indywidualna , jeden woli mieć spokojną głowe i wydać kupe siana w salonie bo go na sto stać i chwała mu za to a drugi woli otworzyć przeglądarke , wpisać kilka fraz w google /allegro wykonać jeden darmowy telefon i ma pare tyś zaoszczędzone na wakacje z rodziną :) tyle odemnie ale jak najbardziej rozumiem też ciebie i nie mam nic do ludzi którzy płacą za to w ASO to są ich pieniądze ich sprawa i nic nam do tego ale pisanie takich rzeczy na forum "kombinowie" , "coś sie zepsuje " to istna obraza ludzi mocno bardziej utalentowanych aniżeli praktykantów nie doświadczonych pracowników w ASO co nie potrafią nawet czegoś zakodować w aucie jak się 10 ludzi nie zbierze i 3 telefony z centrali. pozdro

Twoje oburzenie może jest spowodowane tym, że źle mnie zrozumiałeś. Po 1 kombinowanie - nie oszukiwanie czy cwaniakowanie, tylko tak jak napisałem, ktoś musi kombinować czyli latać, ogarniać, dopytywać, czytać, szukać i gdzieś zrobić.. nie ma spokojnej głowy, że wszystko działa po odebraniu samochodu, tylko musi coś robić żeby działało. Po 2 "zepsuje się ekran lub coś z multimediami" - nie chodziło o waszą pracę, a o normalne usterki nowego samochodu. Ja już dwa razy oddawałem samochód na gwarancji przez system mmi (wieszał się i zacinał i błędy wywalały). Jak bym coś przykombinował to by się być może wypięli, że ktoś tu coś grzebał i to nie ich wina.. Nie pisałem, że Wy coś zepsujecie. Są rzeczy niezależne od Was. I w tym sensie jest problem.

Dlatego czasem lepiej dopłacić te 4 tys. i mieć spokojną głowę by od razu móc się cieszyć samochodem w pełni wyposażonym, niż oszczędzać na wszystkim, a później latać wszędzie i przez rok doposażać sobie samochód.. Szczególnie, że takie nowe Audi swoje kosztuje i korzyść z oszczędności 4 tyś. na nawigacji dla mnie jest wątpliwa.. Bo tak myśląc można powiedzieć: po co kupić S4 skoro można kupić A4 założyć cooler, wydech i wstawić boxa i będzie prawie to samo za 80 tys. mniej.. Tylko, że przy nowym samochodzie zawsze problemem jest utrata gwarancji. A inna sprawa, że S4 to będzie S4. Duża navi to będzie duża navi i tak można ciągnąc dalej. Też te ceny są dla mnie chore ale przy kupnie samochodu przecież uwzględniasz to wszystko, wyznaczasz budżet i dopiero konfigurujesz. Można jeździć A4 za 150 tys zł tylko po co? Lepiej wziąć fajnego Superba.

Dlatego jak komuś trafi się dobra sztuka używana i chce ją doposażyć pod swoje potrzeby - jak najbardziej rozumiem. Ale nie rozumiem kogoś kto kupuje samochód pod 300 tys. i chce oszczędzić na nawigacji 3/4 tysiące, kosztem spokoju, czasu i ew. gwarancji.

Natomiast to co robicie jest super sprawą i szanuję Waszą pracę. Zawsze polecam usługi np. Grzesia. Ty też zawsze piszesz rzeczowo i widać, że wiecie co robicie. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje oburzenie może jest spowodowane tym, że źle mnie zrozumiałeś. Po 1 kombinowanie - nie oszukiwanie czy cwaniakowanie, tylko tak jak napisałem, ktoś musi kombinować czyli latać, ogarniać, dopytywać, czytać, szukać i gdzieś zrobić.. nie ma spokojnej głowy, że wszystko działa po odebraniu samochodu, tylko musi coś robić żeby działało. Po 2 "zepsuje się ekran lub coś z multimediami" - nie chodziło o waszą pracę, a o normalne usterki nowego samochodu. Ja już dwa razy oddawałem samochód na gwarancji przez system mmi (wieszał się i zacinał i błędy wywalały). Jak bym coś przykombinował to by się być może wypięli, że ktoś tu coś grzebał i to nie ich wina.. Nie pisałem, że Wy coś zepsujecie. Są rzeczy niezależne od Was. I w tym sensie jest problem.
Dlatego czasem lepiej dopłacić te 4 tys. i mieć spokojną głowę by od razu móc się cieszyć samochodem w pełni wyposażonym, niż oszczędzać na wszystkim, a później latać wszędzie i przez rok doposażać sobie samochód.. Szczególnie, że takie nowe Audi swoje kosztuje i korzyść z oszczędności 4 tyś. na nawigacji dla mnie jest wątpliwa.. Bo tak myśląc można powiedzieć: po co kupić S4 skoro można kupić A4 założyć cooler, wydech i wstawić boxa i będzie prawie to samo za 80 tys. mniej.. Tylko, że przy nowym samochodzie zawsze problemem jest utrata gwarancji. A inna sprawa, że S4 to będzie S4. Duża navi to będzie duża navi i tak można ciągnąc dalej. Też te ceny są dla mnie chore ale przy kupnie samochodu przecież uwzględniasz to wszystko, wyznaczasz budżet i dopiero konfigurujesz. Można jeździć A4 za 150 tys zł tylko po co? Lepiej wziąć fajnego Superba.
Dlatego jak komuś trafi się dobra sztuka używana i chce ją doposażyć pod swoje potrzeby - jak najbardziej rozumiem. Ale nie rozumiem kogoś kto kupuje samochód pod 300 tys. i chce oszczędzić na nawigacji 3/4 tysiące, kosztem spokoju, czasu i ew. gwarancji.
Natomiast to co robicie jest super sprawą i szanuję Waszą pracę. Zawsze polecam usługi np. Grzesia. Ty też zawsze piszesz rzeczowo i widać, że wiecie co robicie. pzdr.
Zyjac 40 wiosen na tym swiecie nauczylem sie jednego . Tanie mieso psy jedza . Oszczedzanie konczy sie kosmicznymi wydatkami . Przy aucie kosztujacym 150tysi . 4 tysie nie robia roznicy a swiety spokój to swiety spokój. Ja doplacilem sobie 1500 zl za 3 lata gps i internet connection w audi i uwazam ze bylo warto . Jak cos sie zgnoi to pojade do audi zeby mi naprawili i z bani. Doplacam sobie do gwarancji co miesiac wiec jakies duperele typu hamulce czy cos nie bede jechal do pana wladzia qtory moze cos spieprzyc tylko pojade do audi. W sumie wiekszosc rzeczy mogl bym sam przy aucie zrobic ale te pare zlotych przy cenie auta . Nie warto.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2017 o 10:48, pkprzemo11 napisał:

Tanie mieso psy jedza . Oszczedzanie konczy sie kosmicznymi wydatkami

nie zawsze i nie w każdej kwestii mnie nie raz nauczyło życie że to co najdroższe wcale nie jest najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie wiem czy forum dobre, bo jeszcze nie mamy podforum dedykowanego do aplikacji mobilnych, ale zaryzykuje:D

Aktualnie są dwie aplikacje dostepne na Androida: MMI Connect oraz myAudi. Z moich obserwacji Audi connect jest bardzo energożerne.  Jeżlei chodzi o funkcjonalność obie apki oferuja mniej więcej to samo. 

Wydawcą obu jest Audi. Mają zupełnie inny interfejs. Jaka jest różnica? 

W myAudi jest jeszcze: Klucz Audi Connect.  Jest informacja że moje urządzenie przenośnie spełnia wymogi do używania klucza Audi connect. Jak klikam: "Rozpocznij sprawdzenie  kompatybilnosci" to dostaje powiedomiienie że proces moze troche potrwac i zostane poinformowany o jego zakończeniu. Chyba nigdy nie dostalem informacji, że jakiś proces został zakończony.
Wie ktoś o co kaman :)
Czy chodzi o to że smartfon może pełnic klucza:

 https://www.audi-mediacenter.com/en/photos/detail/audi-connect-key-53130 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, heretyk napisał:

Czy chodzi o to że smartfon może pełnic klucza:

Tak mi się wydawało. W wymaganiach był telefon z obsługą NFC i aktywna blokada ekranu. Na moim telefonie Xperia X kręci chwilę i pisze, że urządzenie nie jest kompatybilne. 

https://www.audi-mediacenter.com/en/technology-lexicon-7180/infotainment-7183

Tutaj można przeczytać, że "Audi connect key is saved in a secure memory and execution environment within the smartphone". Nie kojarzę, aby moja Xperia miała bezpieczny obszar pamięci.

Screenshot_20180404-112214.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xperię Z3 i też mam komunikat, że tel  nie jest kompatybilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki a ja mam S8+ 9 czy zarówno z NFC jak i "Bezpiecznym obszarem pamięci". Mam informacje, że urządzenie jest kompatybilne, ale ni cholery nie wiem jak z tego korzystac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, heretyk napisał:

nie wiem jak z tego korzystac

Doczytałem, że Audi Connect Key to opcja w cenniku dla nowego A6, A7 i A8. Kod 2F1 wyposażenia, cena 1180 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a co trzeba zrobić jak się ma taki komunikat? Oczywiście poza aso. Jak uaktywnić system nawigacji?

 

20231021-164557.jpg

Edytowane przez Tomafx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...