Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana licznika,stacyjki i centralkę.


Bałtek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, otóż licznik D0920900R m73 d52 ( numery odczytane Vagiem, z tego co się orientuje to JAEGER)  sie popsuł. Mam w garażu licznik o oznaczeniu 8d0920900 - tez JAEGER, w pelni sprawny i teraz pytanie czy zwykłym vagiem (viakenem) da rade odczytać kod immobilizera i na nowo zakodować? No i czy ten licznik się nada? 

Oraz chciałbym zmienić stacyjkę (mam komplet kluczyków scyzorkow,a w obecnym samochodzie jest jeden kluczyk i brak pilota, a centralka jest) wraz ze sterownikiem centralki. I teraz pytanie, trzeba coś kodować?  

Powiedzcie jak najlepiej wybrnąć z tej sytuacji :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, otóż licznik D0920900R m73 d52 ( numery odczytane Vagiem, z tego co się orientuje to JAEGER)  sie popsuł. Mam w garażu licznik o oznaczeniu 8d0920900 - tez JAEGER, w pelni sprawny i teraz pytanie czy zwykłym vagiem (viakenem) da rade odczytać kod immobilizera i na nowo zakodować? No i czy ten licznik się nada? 
Oraz chciałbym zmienić stacyjkę (mam komplet kluczyków scyzorkow,a w obecnym samochodzie jest jeden kluczyk i brak pilota, a centralka jest) wraz ze sterownikiem centralki. I teraz pytanie, trzeba coś kodować?  
Powiedzcie jak najlepiej wybrnąć z tej sytuacji [emoji4] Pozdrawiam 
Najlepiej to jakbyś poszukał licznika VDO dzięki czemu unikniesz w przyszłości problemu z licznikiem. Z jaegera pin wyciagniesz przez vag Tacho.
Pytanie jakie masz immo, 2 czy 3?

Pompke i tak musisz zmienić bo twoja zapewne nie obsługuje pilotów (podaj numer). Jak nie chcesz bawić się w wymianę stacyjki to musiałbyś dociąć nowe groty.

Tak czy inaczej czeka cię adaptacja immo (zrobisz to vagiem) oraz adaptacja pilotów do centralki (metoda na dwa kluczyki, vagiem się nie da).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer pompy to 8d0 862 257 C.

A jak podmienię tylko pompę na którą scyzoryki są zaprogramowane to nadal będę musiał robic adaptację? 

I jak sprawdzic jakie mam immo? tzn 2 czy 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja pompka nie obsługuje pilotów. 

Po zmianie pompki (plus dołożenie anteny) trzeba jedynie sparowac piloty do niej.

Wejdź w 01-engine i zrób zrzut ekranu. Po tym będzie wiadomo jakie immo masz.

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...