Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS 17.1.3 problem


bongo1994

Rekomendowane odpowiedzi

Witam siedzę cały dzień i nie mogę rozwiązać problemu co widać na zdjęciach. Windows 10 kabel HEX V2 prosto z alliexpres.

Z góry dzięki i proszę o pomoc 

IMG_20180403_220507~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam siedzę cały dzień i nie mogę rozwiązać problemu co widać na zdjęciach. Windows 10 kabel HEX V2 prosto z alliexpres.
Z góry dzięki i proszę o pomoc 
5ac3e0321e6e5_IMG_20180403_2205072.thumb.jpg.c373458195ee9327f63be5f05c97ccf6.jpg
A pierwsze uruchomienie i test robiłeś po podpięciu kabla do samochodu??

Wysłane z mojego Galaxy S9+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lapkiem do auta, wpinasz kabel w usb i do auta, vcds odpalasz i zapłon włączasz  w aucie. potem w vcds w opcje i ustawiasz usb i test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj jeszcze raz sterowniki sprzętu, to najprawdopodobniej tutal leży problem. Niestety nie wiem jak to wygląda na systemie BG, ale sprawdziłbym, czy porty są dobrze ustawione i czy program je widzi. Być może to pomoże:

apple-touch-icon@2.png?v=e869e4459439
SUPERUSER.COM

I recently bought an (old) laptop from someone, and despite having installed virtually no programs on it the Device Manager lists a Communications Port assigned to COM1. Attempting to use COM1 for

  

Jeśli nie, to nie wiem, ja z vcds na windzie miałem tylko problemy ze sterownikami (ostatecznie, dobre były te przysłane razem z kablem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najważniejsze to spróbuj wyłączyć kontrolę podpisu cyfrowego i uruchamiaj zawsze wszystko jako administrator, czy to instalka sterowników czy sam program vcds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...