Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich fanów czterech kółek i czterech obręczy :)

Mam na imię Konrad, 25 lat. Pochodzę z województwa świętokrzyskiego i tam często bywam (szczególnie w weekendy) jednakże mieszkam na codzien i pracuję w województwie lubuskim.

Posiadam AUDI A4 B6 1,9 TDI 130KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Audi A4 2014 rok 18.tfsi 170 KM automatyczna skrzynia.

Spoiler

 

Mam pytanie. Dziś chciałem odpalić samochód. Wkładam kluczyk w miejsce , naciskam hamulec i wciskam kluczyk do końca. Powinien odpalić, jednak tego nie robi. Poszedłem po drugi kluczyk i też lipa. Wkurzyłem się i wszedłem w stare Audi b6 i pojechałem na miasto. Wróciłem i znów podjąłem próbę włączenia samochodu. Udało się! Sprawdziliśmy z kuzynem akumulator i pokazuje 12v. Wydaje się, że ok. Wyświetlają mi się różne komunikaty i chciałbym je podać, może coś mi podpowiecie.

 

Pierwszy - "Switch off ignition before leaving car. Battery is being discharged"

Drugi - " Switch off ignition before leaving car"

Trzeci - "When stationary apply brake pedal while selecting gear"

 

Przetłumaczyłem te zdania w google itp ale czy możecie powiedzieć mi o co chodzi z tą baterią? możliwe, ze chodzi o baterię w kluczyku? że np. za słaba?

 

Prosiłbym o odpowiedź doświadczonych użytkowników :)

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to bywa cza się przywitać a wiec witam i pozdrawiam liczę na waszą pomoc jak będę miał pytania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,wszystkich użytkowników tego zacnego forum.Od dłuższego czasu jestem posiadaczem A4,B5-ale to nie moje pierwsze Audi,wcześniej były 80 B3,80 B4...no i teraz A4 B5.Nie jestem ułomkiem i może chociaż spróbuje przyczynić się w niewielkim stopnu swoimi radami ,do powiększenia zasobów forum.pzdr Mirek (żaden chandlarz!).

Edytowane przez mirazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche skomplikowana jest ta wasza instrukcja na forum ..ale postaram sie ogarnac ;) 

Ps. Mogłby mi ktoś podpowiedzieć w jakim dziale moge zapytać czy jest ktoś z mojej okolicy, do kogo mógłbym podjechać z autem w celu naprawy ? 

Edytowane przez Skeili
Zapomnialem czegos dopisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...