Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odłączony kabel od anteny. Gdzie podłączyć?


kaczmar93

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogłem się powstrzymać i jeszcze dziś musiałem sprawdzić :)

Wyeliminowałem zbędną przejściówkę. Wszystko działa oprócz lewego głośnika z tyłu. Prawy działa, subwoofer w bagażniku też słyszę że chodzi. Pewnie będzie coś z głośnikiem.

Jeżeli chodzi o antenę biało niebieski kabel się rozdziela jeden był wolny kabelek, tam podłączyłem separator a drugi wchodzi do kostki, do tej samej co żółty. Coś jeszcze przy tym kombinować?

Zostały mi 2 wolne kable, czerwona wtyczka męska i żółty jak od anteny. Do czego one są?

Radio: Pioneer MVH-190UBG
https://www.pioneer-car.eu/pl/pl/products/mvh-190ub

20180515_233752.jpg

20180515_233816.jpg

20180515_233907.jpg

Edytowane przez kaczmar93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona wtyczka musi pozostać niepodpięta, chociaż po jej pinach widać że masz w aucie nawigację - w tym wypadku z nawigacji nie będzie dźwięku.

Druga rzecz, jeśli kabel niebiesko-biały wchodzi do kostki iso i łączy się z jakimkolwiek kablem z instalacji po stronie auta to takiego połączenia nie może być - trzeba rozpiąć go na konektorach z przezroczystymi gumkami (widać na zdjęciu)

Jeśli chodzi o żółty (też widoczny na tym zdjęciu z przezroczystymi gumkami) to właśnie do niego musisz doprowadzić kabel z zasilaniem po stacyjce.

Co do niegrające głośnika to najpierw zamień czincze radiu, jeśli nic się nie zmieni to prawdopodobnie problem jest z instalacją od wzmacniacza do głośnika - sprawdź wtedy gumową przelotkę między słupkiem a drzwiami, mogły się tam przełamać kable.

Edytowane przez bobikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bobikos napisał:

Co do niegrające głośnika to najpierw zamień czincze radiu, jeśli nic się nie zmieni to prawdopodobnie problem jest z instalacją od wzmacniacza do głośnika - sprawdź wtedy gumową przelotkę między słupkiem a drzwiami, mogły się tam przełamać kable.

Czincze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...