Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie Wtryski z BAM czy SAAB 2.3??


Misieqq7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 mam pytanie jak w tytule, które wtryski do mojego bfb z BAMA czy SAABA 2.3? Mają  niby podobną wydajność? a elektrycznie są takie same? Które polecacie ? Cenowo wiadomo że  z Saaba dużo tańsze..

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Godzinę temu, GRADIENT napisał:

Myślę że to to samo. Ja kupiłem z bama za 300zł. 

dziś za 220zł poszedł zestaw, nie zdążyłem;) 

gdzieś tam czytałem że niby ilościom omów się nieco różnią te z Saaba , ale ja się nie znam dlatego pytam na forum. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saab 370cc 16 ohm

bam 380cc 12 ohm

te czy te będą działać pod warunkiem prawidłowego skalibrowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz13 napisał:

saab 370cc 16 ohm

bam 380cc 12 ohm

te czy te będą działać pod warunkiem prawidłowego skalibrowania.

na taką odpowiedz czekałem!:)

dzięki bardzo za pomoc!

ogólnie będę patrzył za tymi z bam ale tylko w dobrej cenie jak nie znajdę to wpadną z Saaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że z saba mają różne kolory bo są różne. Nie pamiętam teraz jaki kolor ma być prawidłowy. Mają być wysokoomowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z saba nie kupuj nie da się ich dobrze skalibrować 2 tunerów u mnie próbowało, ale może wtryski były złe. z bama możesz ale one są małe i szybko ich braknie najlepsza opcja i w podobnej cenie to bosch 012 szare nr 0280156012  ja mam takie i już ponad rok działają przy 270 km do 200 km też się nadadzą i będziesz miał spory zapas ja kupowałem po ok 90 zł za sztuke i masz nowe pewne wtryski a nie jakieś używki co nie wiadomo jak leją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z saba nie kupuj nie da się ich dobrze skalibrować 2 tunerów u mnie próbowało, ale może wtryski były złe. z bama możesz ale one są małe i szybko ich braknie najlepsza opcja i w podobnej cenie to bosch 012 szare nr 0280156012  ja mam takie i już ponad rok działają przy 270 km do 200 km też się nadadzą i będziesz miał spory zapas ja kupowałem po ok 90 zł za sztuke i masz nowe pewne wtryski a nie jakieś używki co nie wiadomo jak leją
Kilku osób na forum robiło na tych wtryskach z saab i nie miało problemu. Może z tymi twoimi coś nie tak było.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się skalibrować? Ciekawe? Czym się to objawiało, bo może czegoś u siebie nie zauważam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2018 o 16:51, szogun0 napisał:

Nie da się skalibrować? Ciekawe? Czym się to objawiało, bo może czegoś u siebie nie zauważam?

u mnie na wolnych korekta była 5 % długa i nierówno pracował zanim korekta sie ustawiła. pod obciązeniem ok i wtryski nie reagowały na regulacje na wolnych obrotach i przy bardzo wolnej jeżdzie były korekty krótkie 15, a długa i krótka w całym zakresie ok 0 i rozjezdzało to długą korekte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz z saaba 2.3T (czerwone) masz za 150zl komplet razem z listwa, a i tak dopiero na robienie programu je wrzucisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o nr 0280155749 ?

nawet nie podchodzą p&p, a wydajność 350cc. Brązowe nr 0280156023 mają 370cc i takie się kupuje.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...