Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zasięg centralnego zamka


siwak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z zasięgiem centralnego zamka zasięg max 5-6m od auta kupiłem juz z taka usterka. Po zdjęciu boczka zostałem taka sytuację jak na foto z tej skrętki połączona była jeszcze szyba z prawej strony. Po rozłączeniu przewodów i pojedynczo kolejno podłączałem anteny pod złącze fzv in ale zasięg się nie zmieniał. Jezeli ktoś ma foto wzmacniacza z podłączona wtyczka żeby było widać która antena do którego złącza AM/FM/FZV idzie bo u mnie wtyczka jest odcięta. Piloty już wyeliminowałem bo mam anglika A4 b6 2003 rok sedan w którym pilot działa spokojnie z 30m przypisałem do swojego i to samo max 5-6m. Czy sam moduł komfortu może być uszkodzony?? na testy można zapodać z tego anglika?? do B7 2006r ?? 

20170909-144804.jpg

20170909-144812.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zasięgiem centralnego zamka zasięg max 5-6m od auta kupiłem juz z taka usterka. Po zdjęciu boczka zostałem taka sytuację jak na foto z tej skrętki połączona była jeszcze szyba z prawej strony. Po rozłączeniu przewodów i pojedynczo kolejno podłączałem anteny pod złącze fzv in ale zasięg się nie zmieniał. Jezeli ktoś ma foto wzmacniacza z podłączona wtyczka żeby było widać która antena do którego złącza AM/FM/FZV idzie bo u mnie wtyczka jest odcięta. Piloty już wyeliminowałem bo mam anglika A4 b6 2003 rok sedan w którym pilot działa spokojnie z 30m przypisałem do swojego i to samo max 5-6m. Czy sam moduł komfortu może być uszkodzony?? na testy można zapodać z tego anglika?? do B7 2006r ?? 
20170909-144804.thumb.jpg.aa0880547a2973e8834751258c7e2a71.jpg
20170909-144812.thumb.jpg.ec06b9890c2f4e05bdda5f3b214f76ea.jpg

We wzmacniaczu ten kabel tylko przelatuje. Można go pominąć.
Zdejmij obudowę to zobaczysz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GreGoriO napisał:


We wzmacniaczu ten kabel tylko przelatuje. Można go pominąć.
Zdejmij obudowę to zobaczysz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To co padnięty moduł komfortu ?? mogę zapodać tego z B6 2003r do B7 2006r ??  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie moduł...może sam wzmacniacz nie ma przejścia... przedzwoń/zdejmij obudowę i najpierw tam sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sam wzmacniacz będzie oki to gdzie dalej szukać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...