Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ajm dymienie z bagnetu


Rafal2410

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki oto problem .Silnik rozgrzany do pracy roboczej    jakieś pomysły? Pierścionki się skończyły? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zużucie oleju wydaje mi sie być w normie nie ma jakiś duzych ubytków . W jaki sposób sprawdzic odme na co zwrócić uwage ?? bo mam ja w pokrywie i jak ściągałem pokrywe wygladało ok .Mam zamontowany OCT na przezroczystych wężach i widać że odma działa bo są brudne od oparów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to twoje oct nie dziala poprawnie bo to wkasnie tamtendy powinno sadzic a nie bagnetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCT pewnie działa bo to tylko odstojnik.

Wylot z niego ma wpuszczony w dolot albo otwór w dolocie zaślepiony i to co OCT nie zebrało idzie w atmosterę.

Jak dalej sadzi z bagnetu to znaczy że kanały i wkład w pokrywie przytkane.

Z tego co ludzie piszą na forach to płukanie prawie nic nie daje a nawet jeśli jest poprawa to nie na długo.

Tak teraz myślę... kanały lub wkład w tych pokrywach przytyka się gęstą maźą a część z niej przysycha i ciężko ją benzyną ekstrakcyjną ruszyć tym bardziej że nie ma się możliwości mechanicznego czyszczenia.

Płynem do czyszczenia kominków często forumowicze czyścili VNT turbiny i efekty bardzo zadowalające, może by tak spróbować ją wymoczyć w takim płynie i dobrze ją przepłukać?

 

Wysłane z OP3T

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 8 000 zdemontowałem i wyczysciłem OCT wyleciała woda i za nia szara mażnie był ful pełny chyba ze nie wszystko wyleciało .ewidetnie przytkał sie oct bo zaczoł sie saczyc lekko olej z jednego z węży a mam to podłączone w ukłądzie zamknietym.ja mam silnik PD i z tego co czytałem w pokrywie nie ma sitka tylko jakis zaworek i nawet po zdemontowaniu pokrywy nic tam nie widać.Puki co jestem na wyjeżdzie wiec zamontowałem starą rurke i zobacze czy problem sie bedzie powtarzał

Edytowane przez Rafal2410
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...