Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8] Dziwne gwizdanie


junioropl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć to jeszcze raz ja sprawdziłem wszystko jeszcze raz i sprawa wygląda troszke inaczej niż napisałem przed minutą. Gdy wciskam pedał gazu to slysze dziwny gwizd, na biegu jałowy jak i podczas jazdy.Możliwe że to pasek klinowy?? wcześcniej pisałem że to po wciśnięciu sprzęgła ale jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popękany kolektor wydechowy ?

U nas on jest przyczyną gwizdu, a piszczy pasek ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć to jeszcze raz ja sprawdziłem wszystko jeszcze raz i sprawa wygląda troszke inaczej niż napisałem przed minutą. Gdy wciskam pedał gazu to slysze dziwny gwizd, na biegu jałowy jak i podczas jazdy.Możliwe że to pasek klinowy?? wcześcniej pisałem że to po wciśnięciu sprzęgła ale jednak nie.

Ja dziwny gwizd/swist (niezbyt glosny) slysze podczas jazdy przy ok 3000 obr (najlepiej slyszalny na 3 biegu ;)

Zadnych innych efektow ubocznych. Zagadam mechaniora, jak sie wybiore w koncu.

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to nic poważnego mam podobnie jak Ty Cabson na 3 biegu jest bardziej słyszalne tak mi sie wydaje ale ogólnie to przeszkadza podczas jazdy więc też będę się musiał wybrać do mechanika bo ogólnie mam problemy z przyśpieszeniem również, jak wciskam gaz na 3 biegu przy 3000 obrotach to w ogóle nie przyśpiesza nawet jak dojdzie do 5000 obrotów to on po prostu jedzie ale nie czuć w ogóle przyśpieszenia. Na pewno muszę olej wymienić świece no i może przepustnicę przeczyścić nie wiem co jeszcze da sie zrobić chyba będę musiał do serwisu zajrzeć.Jak przekraczam 120 km/h to strasznie buczy...Jak będziesz wiedział Cabson coś więcej to daj znać...Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyba ten typ tak ma, bo umnie jest podobnie na zimnym jest słyszalny lekki świst a jak sie rozgrzeje też jest świst tylko o innym charakterze u kumpla jest podobnie wiec tak pewnie musi być.ja na zimnym go nie krece do 3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też gwizdało w okolicy 3000 obr. tylko, że praktycznie na każdym biegu. Sprawdźcie rolkę od napinacza paska wielorowkowego. U mnie wymiana tej rolki pomogła. Pomimo, że nie miała ona wyczuwalnego luzu to jednak przy tej prędkości obrotowej "jęczała".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz calkiem zapomnialem o tym...

Albo samo zniklo, albo sie przyzwyczailem. Sprawdze dopiero w marcu, jak wroce z delegacji, bo poki co, to zona sobie jezdzi autkiem.

pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...